Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire közönyösek az...

Tényleg ennyire közönyösek az emberek? Hol élünk? :- (

Figyelt kérdés
A srác aki kiugrott a hotel emeletéről.. és egy ember segített ? A máv vasutas aki stroke-ot kapott .. de a kollégák semmit nem tettek, mert azt hitték részeg, mivel a stroketól a helyszínen lebénult és nem bírt beszélni ? Nekem miért nem nehéz odamennem, ha valaki bajban van ? Én miért futottam a bűnöző után.. amikor láttam, h elvették egy öreg néni táskáját ? Pedig én lány vok. Miért ilyen gyáva és közömbös a nagy átlag.. Inkább kiposztolják a facebookra, minthigy segítsenek.. Vicc ez az ország. Összetartás hol marad ? Tisztelet a kivételnek.
2013. nov. 27. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés, én is akarom tudni, párszor mr én is megtapasztaltam
2013. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 II.Dartheon ***** válasza:
jah, de sajna pont erre nevel az egész világ, amit látsz.
2013. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A vasutast én se értem, rajta lehetett volna segíteni. De aki kiugrott... Mégis mit tudnál segíteni? Felszerelés nélkül egy orvos se igazán tudna vele mit kezdeni, te meg csak odamennél, megnéznéd, majd okoznál magadnak egy olyan traumát, hogy segíthettél volna, mégse tudtál semmit se csinálni. Az viszont felháborító, hogy fényképezték/videózták.
2013. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen,tényleg ennyire ilyenek.És hogy miért?A média:megtanítja az embereket "hálaistenkedni",de segíteni már nem..
2013. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen világban élünk. Sajnálom, hogy ezt most kellett megtudnod. Ez a hoteles ügy engem egyáltalán nem lepett meg. Túl sok halálesetet hallottam/láttam, hogy mélyen megérintsen.
2013. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a hoteles ügyről annyit, hogy attól független, hogy az élettel összeegyezhetetlen sérüléseket szenvedett...attól függetlenül még lélegzett.. annyit mindenképp lehet teeni, hogy az ember szabaddá teszi a légutakat...meg lehet ám csillapítani a vérzést szorítókötéssel.. vagy egyéb módon. olyan nincs, hogy ne lehetne segíteni. ha valaki hallott, az a minimum, hogy azonnal letakarom..én úgy értesültem, hogy a srác fél 12-kor ugrott ki és fél 3-kor szállították el a testét... mégis mi a ....-t csináltak ennyi ideig??? és azt hiszem fél órába tartott betakarni a testet, mert alig akartak még takarót is adni...érdekes ez a magatartás amúgy, mert pl amikor németországban rosszul lettem az utcán legalább 5-en ugrottak körém.. nem értem :(
2013. nov. 27. 21:19
 7/16 A kérdező kommentje:
összeegyeztethetetlen
2013. nov. 27. 21:20
 8/16 A kérdező kommentje:
tenni, halott :D
2013. nov. 27. 21:21
 9/16 A kérdező kommentje:
már írni sem bírok.. de ebben az egészben az a kemény, ha veled történik itt valami, pont mo-on, akkor valószínű semmire sem számíthatsz...sokan ott voltak és nem csináltak semmit, de ha velük történne valami, elvárnák, hogy segíts nekik ! na ezek az emberek húzzák le magukat! ez a felháborító! normális helyeken ez így működik: mindenki egyért, egy mindenkiért
2013. nov. 27. 21:25
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy kórházban találkoztam már olyan sráccal, aki súlyos áramütést szenvedett, a földön feküdt 2 órán át, és senkinek se jutott volna eszébe mentőt hívni, vagy segíteni rajta.


A rabló után futkosással óvatosan. Voltam már ilyen "bátor" és végül egy dzsipóból három lett, elintéztek, és bsztak segíteni, vagy valami. Könnyen visszafelé sülhet el.

2013. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!