Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Mit gondoltok a...

Férfiak! Mit gondoltok a karrierista nőkről?

Figyelt kérdés
Van egy nőtípus, olyan aki gazdag és az első helyen nála a karrier áll elég feltűnő módon. Ismerek egy lányt aki gazdag de nekem elég unszimpatikus. Nem az a baj hogy sok a pénze hisz mindenki vágyik erre és jó ha valaki ennyire szerencsés, de szerintem elég gusztustalan hogy ezzel mindig felvág (pl. olyanokat posztol hogy "15 ok amiért nem vagy gazdag" vagy "gondolkodásbeli különbségek gazdag és átlag ember között") szerintem ez elég csúnya dolog. Én csinos lány vagyok van humorom és sokan kedvelnek. Ha gazdag is lennék emelkedne "a ráta" ?

2013. nov. 28. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%

megfordulok olyan helyeken esténként ahol vannak ilyen nők.

teljesen más, mint a normál, hétköznapi, otthon vagyok, babázok, mosok főzök, takarítok típusú nők.

lehet a gondolkodás miatt, sőt biztos!

ált velük van egyéjszakás kalandom is...

apa ellátja a bajukat.

azért is könnyű felszedni őket, mert titkon ők is vágynak arra, amit feljebb írtam a másik féle nőkről, meg mindene ami ezzel jár, de be kell azzal érniük, h néha egy pasi elrendezi a dolgukat.utána baromira kedvesek, bújnak, kaját csinálnak, dorombolnak, de amint kialusszák magukat, reggel újra előjön belőlük a karrierista nő!

2013. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úgy érted egy ilyen nő mentálisan alkalmatlan egy tartós és odaadó kapcsolatra?
2013. nov. 28. 09:28
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Az első megmondta a tutit.

Ha becserkészed pumpálhatod egész éjszaka, de másnap jaj!

Valamiért szégyenlik a női énüket és felveszik ezt a kemény stílust.

Amúgy 5 percet nem laknék ilyen nővel.

2013. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Azzal egyetértek, hogy sokan arra vágynak, hogy átlagos nőies nők lehessenek. De nem mindenki "változik vissza".

Van egy pár nő ismerősöm, aki azért volt kemény, mert ezt követelte tőle az élet, amikor egyedül volt. De közben arra vágyott, hogy ő lehessen a gyenge nő. Aztán amikor rátalált a férfi, akkor bizony igazi családanya lett és eltűnt a kemény, karrierista nő.

2013. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

nem alkalmatlanok, hanem inkább feladják ezt a törekvésüket az anyagi javakért.fontosabb nekik az, mint egy kapcsolat, amiből házasság is lesz.

és mikor előjön belőlük az igazi nő, mert ugye a hormonoknak nehezen lehet parancsolni, ha a vérben elérnek egy szintet, kiöltöznek és valamelyik szórakozóhelyen női mivoltukból kivetkőzve rávetik magukat az első normális pasira, akivel aztán egész éjszaka orgia lesz.

2013. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok és nő vagyok: Nem a pénz teszi, hogy ki nevezhető átlagon felülinek. Téves önkép, hogy valaki ezt határozza meg önmagáról, miközben mások nem így látják. Csak lesajnálni tudom.

Igen, elég felháborítóak a mondatok, amiket idéztél, mindenkinek más az érték, más a fontos, relatív, hogy ki az átlag ember. Nem egy bölcs dolog úgy hangoztatni a sikerünket, hogy ellentétet állítunk fel, amivel sértünk másokat, még nevelő szándékként sem korrekt.

2013. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig en is karriert akarok epiteni es megis lesz. Mindjart vege az egyetemnek, nekem meg a fo celom az, hogy karriert epitsek. Nem azt mondom, hogy megakarok gazdagodni csak annyit akarok, hogy normalis eletem legyen. Lassan negy eve nem volt kapcsolatom de ehhez semmi koze. Negy ev alatt egy olyan embert nem talaltam akivel jo lett volna egyutt.

Magamra akarok koncentralni es folyamatosan fejlodni. Ha lesz pasim jo ha nem nem . Ezen valtoztatni nem tudok ugyhogy minden energiam a sajat jovombe fektetem. Amit magamert teszek azt senki se veheti el tolem es nagyon buszke vagyok arra, hogy minden nap kuzdok a celjaim elereseert es tudom, hogy egy sikeres jovo all elottem. 25 eves vagyok

Elmentem dolgozni :) szep napot mindenkinek

2013. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
14%
Nem igazán kedvelem, inkább családcentrikus vagyok. Persze ne 18 évesen szüljön, tanuljon, építse fel a karrierjét, de ne 40 évesen akarjon először szülni.
2013. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, az ilyen posztolás az valóban nem szép dolog. Én ilyet nem csinálok, mert abszolút nem érdekel, hogy más szegényebb -e, vagy sem, illetve minek piszkálódnék már ilyenek miatt? Nekem a sajátom a lényeg, más meg úgy alakítja az életét, ahogyan akarja, nem az én dolgom és nem is zavar. Engem sokkal inkább zavar az, hogy minket karrierista nőket hárpiáknak állítanak be. Én csupán őszinte és szókimondó vagyok, akinek nem tetszik... Egyáltalán nem kötelező társalogni velünk. Nekem nincs már lassan 3 éve pasim, most viszont randizom egy olyan férfivel, aki hasonló típus, mint én és teljesen megértjük egymást. Nekem nem kellene semmilyen pasi sem csak úgy szexre. Kapcsolatra, meg házasságra egy átlagos pasi pedig teljesen ki van zárva. Próbáltam már és olyan nagyok a különbségek, hogy sosem működne. Nekem mindig a tanulás és a fejlődés volt az elsődleges célom.
2013. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem Kérdező az utolsónka igaza van. Összemostad a karrieristát a hárpiával. Aki ilyen fasságokat posztol, az egy hűlye akkoris ha sikeres, vagy sikertelen. Szerintem elismerendő, ha valakinek vannak céljai és szorgalmasan tesz azért, hogy elérje őket.
2013. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!