Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy karrierista 19-éves...

Egy karrierista 19-éves egyetemista sráctól mennyire normális az, hogy egyáltalán nem igényli a hölgyek társaságát?

Figyelt kérdés

Társaságot nem írhattam, mert a munkámból adódóan tárgyalásokra járok. 2 évvel ezelőtt kezdtem el az üzletet, s 6-7hónapja nőtte ki magát.

Mára már egy saját házzal-és egy új Audival rendelkezem.

Nappali tagozatos diák vagyok. Szabadidőm egyáltalán nincs. Nincs időm aludni sem, maximum napi 4-5h-t. Tehát nem sportolok, nem kapcsolódok ki. Nincsen hobbim sem.

-Én meg vagyok elégedve az életemmel, mert egy szegény, de intellektuális családból(tanárszülők..) származom. Egyáltalán nem érzem hiányát az ellenkező nemnek, sem a buliknak. Igaz, kiskorom óta ambiciózus vagyok-és küzdőszellemű!

A kérdés azért lett kiírva, mert szüleim, ismerőseim is azzal nyaggatnak, hogy mikor lesz már valakim.

-Szerintetek ez helyén van ?


2013. márc. 9. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked így a jó, akkor mi a kérdés?

Én spec. nem tudom elképzelni, hogy így is boldognak lehet lenni, de ha neked jó, hát egészségedre.

2013. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A munkámmal én is elég jól érzem magam. ha úgy alakul, h egész nap dolgozom, engem is teljesen leköt és jól érzem magam benne. de azért jó lenne ha lenne egy lány... :D
2013. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
19 évesen még nem érzed a hiányt. Ez általában így szokott lenni. Később már nem lesz elég az audi meg a ház meg a pénz mert magányos leszel. Egy sivár érzelmi életet nem lehet bírni sokáig. 30-40-50 éves korodra érezni fogod hogy hiányzik egy társ akivel elmehetsz utazni, közös programokat csinálni aki megért támogat szeret és te is szereted.
2013. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Most azért vagy el jól mert egész eddig arra vágytál hogy legyen egyen egy biztos egzisztenciád. Az eddigi terveid között nem szerepelt a párkapcsolat. Ezért eléred szép lassan hogy jó életkörülmények között élj ez most kielégít maximálisan. De évek múlásával amikor meg lesz minden anyagi dolgod amit szeretnél akkor fog elkezedeni hiányozni hogy hm megvan mindenem de nincs társam nincs aki szeret. Érzelmi nihil van. AKkor majd fogod akarni.
2013. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Szerintem ez csak a jelenlegi állapot: élvezed,hogy van eredménye a munkádnak,hogy sikerült megteremteni a számodra megfelelő életszínvonalat.. de később azért biztos hiányolni fogod a társaságot,mármint hogy várjon otthon valaki, ilyenek (most nem a szexre gondolok elsősorban). Az embernek jó érzés,ha van egy társa.
2013. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mondtam, hogy helyénvaló az életmódom. Rááldoztam az életem a pénzre.

Viszont mivel én benne vagyok, így nem látom át annyira tisztán. Hallgatok másokra, hiszem hogy csak a jó szándék vezérli Őket: ezért lett kiírva a kérdés.:)

2013. márc. 9. 18:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz amit akarsz, miért minket kérdezel? Ha neked ez jó, engem nem zavar. De szerintem az nem lehet igazán jó hogy napi 4-5 órát alszol...
2013. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Gyüjtsél még szerintem sok pénzt aztán már ha minden frankó akkor keress egy nőt meg hobbit. :)
2013. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Manapság eleve kimutathatóan az a trend érvényesül, hogy kitolódik a fiatalok életében a családalapítás ideje, úgyhogy egy 19 éves egyetemista esetében, aki még ráadásul dolgozik is a tanulás mellett, nem hiszem, hogy ez olyan nagyon különös lenne.

Meg valószínűleg eleve olyan típus vagy, akinek fontos szempont a szakmai előmenetel és ebben a korban ez még felülírja a társas kapcsolatokat. Ilyen is van.


De egyébként az, hogy kiírtad ide ezt a kérdést, nem jelenti azt, hogy valahol azért te magad is úgy érzed, hogy talán mégiscsak kellene időt fordítanod a lazításra, bulizásra, ismerkedésre, pártalálásra?!

2013. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Ha ennyi a dolgod, akkor egy kapcsolat csak púp a hátadon. A nyaggatók meg mehetnek a p.cs@ba
2013. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!