Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Télen, ősszel, ilyenkor nem...

Télen, ősszel, ilyenkor nem illik világos színű ruhákat hordani?

Figyelt kérdés

Mindenkit, szinte feketében, szürkében látok így tél/ősz tájon.

Miért? Nem illik világosan színes ruhákat hordani ilyenkor?

Baj, ha valaki most is élénk színes ruhákban jár?



2013. nov. 29. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem hogy én milyen színű ruhát viselek azt nem az évszak határozza meg.Nekem is van piros,rózsaszín kabátom.
2013. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem! Ezért nem értem! Akiket nyáron világos, fehér, kék, zöld, piros sárga stb. színekben láttam most, fekete, szürke, ruhákat hordanak!
2013. nov. 29. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Én szeretek hidegben meleg-világos színű ruhákat hordani,de egyik boltban sem találtam olyat.Erre mit lépsz?

/egyébként a legtöbb ember szereti a feketét,nagyon sokan hordják,sokszor.Többen,mint a színes cuccokat/

2013. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyáron az is világos ruhákba jár, aki a sötétet szereti, ezért is tűnhet így. Én télen sötét ruhába járok, mert alapból ezeket szeretem, de nyáron kénytelen vagyok világosabb ruhára váltani, mert a fekete szívja a meleget. Ez pedig 20 fok felett nem szerencsés.

Egyébként és sok embert látok piros, pink, sárga kabátban.

2013. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez praktikussági kérdés. Ilyenkor több a csapadék, nagyobb a sár, a hó a latyak, amik nem kevésbé látszanak a sötétebb ruhákon. Nyáron meg pont azért nem hordunk sötétet, mert süt a nap és átveszi a meleget.

De az is lehet, hogy az emberek hangulata is más egy kicsit, amikor ilyen korán sötétedik.

2013. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Előttem leírták, de külön-külön kommentekben.

Én azért hordok ilyenkor sötétet, mert kék vagy bordó, fehér bélelt gatyát meg végképp nem láttam. Feketét és sötétbarnát. Másik a hangulat. Valahogy így jön ki, hogy a téli kabátom fekete a tavaszi az meg zöld-piros-fehér, egyik tarka, másik kockás.

A harmadik ugye a praktikusság. Volt nekem fehér télikabátom. Hetente moshattam, mert buszon az ujja meg a hátizsák miatt a háta és az oldala elszürkült. Minden hétvégén körömkefével puckoráztam le róla a elszíneződéseket. HA meg szürkét veszek fel elég csak bedobni a gépbe nem kell vakargatni.

Ennyi:)

25/N

2013. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a fekete, vagy szürke kabátot, csizmát, táskát stb.. szeretem, mert ezek a színek szinte mindenhez passzolnak, minden alkalomhoz illenek.. Hiába szeretem pl. a lilát, vagy a kéket, mégsem veszek olyan télikabátot, mert a zöld nadrágommal, vagy a piros pulcsimmal már nem tudnám felvenni. Jobb, ha az ilyen holmik semleges, sötét színűek. Nyáron viszont nem tudnék feketében lenni, mert megsülök. A másik meg az, hogy nagyon sokan a divat szerint próbálnak öltözködni, ezért nyáron inkább rikítóan, télen pedig szürkén öltöznek. A boltokban is évszak szerint "változik a ruhák színe". Egyáltalán nem gáz, ha valaki télen is színesen jár, az viszont eléggé hülyén néz ki, ha valakinek teljesen elüt a kabátja, a többi öltözékétől.
2013. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van törtfehér kabátom, de csak száraz hidegben hordom:) egyébként odafigyelek, hogy ne öltözzek télen se nagyon komor színekbe, most pl. nagyon szeretnék egy szép színes táskát :)
2013. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!