Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miert ilyen...

Szerintetek miert ilyen onfejuek az emberek?

Figyelt kérdés
Akarmikor beszelek valakivel,es ha nem ugyanaz a velemenyunk valamirol,folyton vita a vege,es csak a sajat igazukat mondogatjak orokke,es a vegen nekem van buntudatom,holott csak kicsit realisabban kellene nezni a dolgokat.Ilyen nehez ez?Mit lehet kezdeni az ilyen emberekkel,foleg ha szereted oket?

2013. nov. 29. 23:11
 1/3 anonim válasza:
Nem kel nagy vitakba bonyolodni veluk szerintem ez a leg egyszerubb dolog
2013. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,de ha olyan dolgokrol vitazunk,ami mind a kettonket erint,es ramehet a kapcsolatunk?(Testveremrol van szo,ugyhogy nem gondolkozhatok ugy,hogy hagyom az ilyen embereket).De bantani sem szeretnem,de megis annyira idegesito,mikor kompromisszumot szeretnek kotni,hogy ne legyen vita,de o csak mondja,mondja a maga igazat,es hajthatatlan.Es nekem van buntudatom,pedig tudom,hogy nekem van igazam.
2013. nov. 29. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

ha tényleg fontos a másik akkor időzíteni kell.

elmész vele pizzázni,isztok egy sört és a kaja közben térsz a tárgyra.

így fel van vezetve,kimutattad a tiszteletedet is,ezért a figyelmességet értékelnie illik azzal,hogy végighallgat és rád figyel.

2013. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!