Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyűlölik a romákat...

Miért gyűlölik a romákat skinheadok amikor ugyan olyan szegény és buta mint az a roma akit ő ócsáról?

Figyelt kérdés
Még mindíg nem értem miért tart itt a világ.És hogy lehet úgy felkelni hogy tele van a lakás a környezete náci jelekkel,képekkel meg hasonlók,mi lehet egy ilyen ember fejében hogy egyfojtába azon jár az esze hogy hogy írtsa ki a másik fajt vagy éppen arra vár mikor köt bele egy roma valakibe és ő közbe léphessen?
2013. okt. 4. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Van egy kötelem mond a címet,és küldöm postán.de jol kösd a nyakadba.
2013. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Nem minden skinhead hülye, orvos skinhead-et is ismerek, aki aprólékosan leírta nekem, hogy ha bejönne egy cigány hozzá és nem látná senki, hogyan hagyná szépen elvérezni úgy, hogy természetes halálnak tűnjön.

Egyébként pedig jó orvos és még a legidiótább roma betegeket is rendesen ellátja.

A skinheadek között persze vannak hülyék és buták (ahogy a liberálisok közt is), ilyet is ismerek, de ők nem olyan deviáns életet élnek, mint a romák, gyári munkások, szerelők, lehet szegény és buta, esténként a kocsmába jár, de dolgozik, rendes házban lakik. Sok roma meg ugye nem dolgozik és nem nevezném házaknak azokat, amik a cigánysoron vannak.


Az érem másik fele milyen emberekből áll? A romák közül hány van, aki úgy kel fel, hogy tele van a lakása arany diszekkel meg szamurájkardokkal és egyfolytában azon jár az esze, hogy hogy szopassuk meg a paraszt magyart, hol, mit lopjunk, mikor jön arra valaki, akibe bele lehet kötni. És amit írtál, hogy a skinhead arra vár, hogy a roma belekössön valakibe és ő közbelépjen. Na de minek köt bele a roma valakibe? Mintha az lenne a normális, hogy a roma beleköt valakibe, a skinhead meg a hülye gyűlöletkeltő, aki közbelép?


Plusz ha körbenézel a neten, a másik oldalról nem látsz semmit? Még kurucinfóra se kell menni, simán meg lehet találni a kedves cigányok "megyünk magyart ölni" "köcsög parasztok" facebook postjait. És ők inkább meg is teszik, egy cigányt a törvény sajnos jobban véd, ha meg is öl valakit, nem kap nagy büntetést. ha fordítva történik, abból meg mekkora jajongás van, hogy faji alapú gyilkolászás?

2013. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt van okuk utálni a cigányokat, másrészt meg igazad van, ugyanolyan buták, pont ezért utálkoznak ennyire. Ez van, minden embert utál valaki. Nem kell rá okot adni, hogy utáljanak, ez ilyen egyszerű. Ha valaki cigány, és tud normálisan gondolkodni, arról nem süt le, hogy valóban cigány - nem kell letagadni a fajod, csak nem kell undorítóan viselkedni.


Még mindig nem értem, hogy miért tart itt a világ, hogy még az alapvető szavakat sem tudják leírni egyesek, még automata helyesírás-ellenőrzővel sem. Ez gond.

2013. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Először is.

1.kmmentelő:inkább el sem könyvellek magamban.Vagy mondjuk azt el sem olvastam amit írtál.

2.kommentelő:pont ilyen választ akartam tömör, elgondolkotató és van benne valami.Köszi.

3.kommentelő:a te válaszod is elegendő és ugyszintén van benne valami.Úgyszintén köszönöm.

2013. okt. 4. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan romák, akik sajnos nem tudnak normális, illetve reális ésszel gondolkodni. Normális gondolkodásnak nem mondanám, hogy valaki nem dolgozik, mert az szégyen, és nem reálisnak azt mondanám, hogy várják, hogy egyszer csak majd pénz eső esik, mármint, a saját "álom világukban" élnek.

De viszont vannak olyanok is, akik normálisak, és ugyan úgy, mint a többi polgár, dolgozik, és kultúrált emberként viselkedik. Itt van az a hatalmas elválasztófal, a vérbeli romák (belső értékekre nézve), és ahogy szoktam itt olvasni általában "elmagyarosodott" romák között.

2013. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
A cigányok és a skinheadek (vagy a Jobbik) egy szinten vannak. Nem is tudom mit utálkoznak, mikor mind ugyan olyan férgesek.
2013. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!