Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most én vagyok a hülye és...

Most én vagyok a hülye és mindenki más normális vagy mindenki más hülye és én vagyok a normális?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy a mélyen tisztelt korosztályom (13-18ig mondjuk, én amúgy 16 vagyok) valahogy nem tud normálisan viselkedni. Legalábbis az én meglátásom szerint. Mintha teljesen hiányozna belőlük néhány igazán fontos emberi tulajdonság, mint például a tisztelet és az erkölcs. Én nem akarok olyan embert megbántani, aki nem tartozik ezen emberek közé, kinek nem inge, ne vegye magára, de már kicsit fel vagyok háborodva. Nem rég egy 11 éves kislány (származását nem írom, nem vagyok én olyan...) megfenyegetett, hogy meg fog tépni. Természetesen nem mondta, hogy miért, gondolom igen hangulatember lehet... De hogy jön egy 11 éves ahhoz, hogy egy nála idősebb embert mindenféle ok nélkül megfenyegessen?! Vagy ez normális és én vagyok a buta, mert ezt nem fogadom el? A másik "kedvenc" dolgom ebben a csodás társadalomban, hogy ezért vagyok megszólva, amiért szűz vagyok. Kedves normális emberek, nem, nem viccelek. Utcánkban lakó (származást ismételten nem írok) 13 éves lányka büszkén szívja a cigit és újságolja hangosan, hogy milyen jót hempergett egy két emberkével. Ilyenkor merül fel bennem egy kérdés, amit bár kicsit szégyellek, hogy az ilyen ember miért él? Vagy ismételten én lennék az, aki az ókorban él és ez a jelenség teljesen rendben van? Mert akkor javítsatok ki kérlek! Ha pedig nekem van igazam (amit nagyon remélek), akkor felhoznék még egy példát, csak hogy fokozzam a felbőszülést, 16 éves volt osztálytársam idén nyáron a szemem láttára este 10 után valamivel hótrészegen 2 fickóval az oldalán tántorgott elő egy középület mögül. Én erre csak annyit mondtam magamban, hogy "Oké. Ezzel nincs semmi gond." ugyanis hirtelen így könnyebb volt feldolgozni a látottakat. De igenis van vele gond. Mármint szerény véleményem szerint az ilyen nem csak, hogy nem normális, az ilyen a társadalom, az ország, a szülők és a fél világ szégyene. Tényleg üssetek le, ordítsatok rá, kövezzetek meg, ha nagyon sértő a véleményem, vagy netán egyáltalán nincs igazam. Érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek. Én még nemigen találtam nézőpontban hozzám hasonló egyéneket, jól esne egy kis támogatás. Írjátok le őszintén.

Bocsánat, én kicsit kiakadtam már ezen. És persze azért is bocsánat, hogy elég hosszan akadtam ki... Köszönöm!


2013. dec. 2. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam magam felhúzni olyan dolgokon, amiken képtelen vagyok változtatni. Én is szűz vagyok, de senki nem szólt még meg érte. Egyszerűen csak nem kell hirdetni magadról messziről. Szerintem vedd át az életfilozófiámat. Szard le a világot. Csak élj benne.
2013. dec. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van (sajnos). Nem hirdetem én, csak mikor rákérdeznek, megmondom. Mert velük ellentétben én nem szégyellem, hogy az vagyok, sőt...
2013. dec. 2. 01:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod a helyzeted: jelenleg morális és erkölcsi válság van a világon, nem csak nálunk. Azonban ez ellen nem tehetsz semmit, így ha jót akarsz magadnak, megtanulsz nem foglalkozni ilyen kérdésekkel, mert csak idegesíted magad rajta, de legalább még a helyzet sem változik. Maradj ilyen, amilyen vagy, mert egyre kevesebb ilyen fiatal van.
2013. dec. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem arról van szó, hogy szégyellem, eredetileg távol állna tőlem a fent ecsetelt életforma, de ahogy mondani szokás, jobb a Pokolban úrnak lenni, mint a Mennyben szolgálni... :)
2013. dec. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én totál egyetértek veled. Ennyi idősen én is szűz voltam (20 éves korom után veszítettem el), sőt, 16 évesen csókolóztam először, de nem szégyelltem sosem. És nem azért alakult ez így, mert csúnya lettem volna, vagy nem akadt volna pasi, akivel megtörténjen, csupán csak nem éreztem helyénvalónak 16 évesen. Sokan "lenéztek" emiatt, viszont sokan tiszteltek ezért, volt aki meglepődött és csodálkozott, hogy én még akkor nem adtam oda magam senkinek, de becsült emiatt! Több pasi emiatt érdeklődött irántam, mert nem akadtak össze olyan lánnyal rajtam kívül, aki ennyi ideig meg tudta volna őrizni szüzességét.

Igazad van abban, hogy ez a szülők és a világ érdeme, de sajna egyre több a szánalmas "szülő", akik ennyire nem képesek foglalkozni a gyerekeikkel. Én nem értem, hogyan engedhetnek 13 éveseket sminkelni, bulizni, pasizni.... ezek még ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOK!!!!!

Szóval TE vagy a normális, és mindenki más hülye!! Örülök, hogy vannak még ilyen gondolkodású fiatalok, maradj is ilyen! Légy büszke magadra, és ne szégyellj semmit! Vállald fel így önmagad, hidd el, aki kicsit is értelmes, az becsülni fog emiatt, aki pedig lenéz, az csak egy söpredék!

2013. dec. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem normális, hogy beszédtéma a szüzesség meg a szexuális élet társaságban. Szerintem ez a legbelsőbb magánügy, és pont avval tudnád Magadat megkímélni ezügybeli megszólásoktól, hogy nem kötöd ezt emberek orrára.
2013. dec. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6.: Teljesen igazad van, nem kéne mások orrára kötnöm, de ha megfigyelted ezt a korosztályt, akkor észreveszed, hogy simán rákérdeznek, ez már rég nem olyan dolog náluk, hogy magánügy nem illik. Tulajdonképpen azt sem tudják, mit illik és mit nem. Szóval simán rákérdeznek. Ha azt mondom, hogy nem tartozik rád, akkor kapom a választ (volt rá példa): óóó, szóval már nem vagy szűz... Ha így rákérdeznek, akkor én válaszolok. Próbálom kerülni őket, csak normális emberekkel társalogni, de napjában 6-7 (van hogy 8-9) órában össze vagyok velük zárva, igazán nem könnyű így.

3,5.: Köszönöm az egyetértést! Látom, mégsem vagyok egyedül.

4.: "jobb a Pokolban úrnak lenni, mint a Mennyben szolgálni..." Nos, ezt is meg tudom érteni. Nekem is van lázadó oldalam, ami szívesen ugrana fejest a pokolba harcolni, de szeretnék tiszta maradni. Valahogy szebbnek képzelem úgy az életet.

2013. dec. 2. 04:03
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Sunyi rasszista vagy! Innentől prédikálhatsz erkölcsről!
2013. dec. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok, perceken belül 18 éves, de ez a kérdés

elég önfényező, hiszen 16 éves korodra rájöhettél, hogy a világ ilyen, nem tudsz ezen történések ellen tenni semmit.

Sosem értettem minek vannak ezek a nonszensz és felesleges kérdések. Pláne, amikor kisüt az irományodból, hogy jócskán van önbizalmad. Egyébként érdekes, hogy hajnalokig fent maradsz, pedig ma suli van..

2013. dec. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Valóban ez a szüzességi kérdés manapság nem nagyon intim (számomra végülis az lenne, de a társadalom már nem tekinti annak), ezért simán rákérdeznek. Volt olyan eset, amikor lányok azt ecsetelték, hogy hány pasival-hogyan-hányszor feküdtek már le, én meg inkább kimentem a szobából, mert nem tudtam és igazából nem is akartam volna hozzászólni a témához. Persze utána egyből ment a hátam mögött a susmus, hogy "húú, biztos nem volt még pasival, mondjuk látszik rajta.."

Másik eset amikor a suliban beszélték osztálytársaim, hogy "hú képzeljétek, nekem van olyan ismerősöm aki 18 éves és még szűz...", na én akkor lehettem vagy 19-20 éves, de ekkor sem szóltam, pedig basszus, mi van akkor?

Viszont volt olyan, amikor tényleg rákérdeztek, és mondtam, hogy még az vagyok, de igazából büszke voltam rá, főleg amikor egyre többen kezdtek emiatt becsülni. A barátom is örült, hogy kapcsolatunk előtt sem feküdtem össze fűvel fával... ja és volt olyan csaj ismerősöm, aki azt mondta, hogy azért fekszik már le szinte fűvel fával, mert neki már úgyis mindegy, hisz már jó rég elveszítette a szüzességét, akkor minek tartóztassa magát xDD Nem baj, hogy a hátamögött meg le lett kvázva mindenki által xD

2013. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!