Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell spontán oltogatásr...

Hogyan kell spontán oltogatásra oltogatással reagálni? Más szóval, azok akik jók sértegetésben, hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Osztályban van 2 csaj aki nagyszájú, és nem csípik egymást. Egyik az a cicababa, a másik meg pont nem az.

És van, hogy csipkedik egymást.

És ilyen jól tudnak egyből oltással sértéssel reagálni a sértésre,

kb: "Azt hiszed hogy körülötted forog a világ hercegnő?"

- Te meg azt hiszed hogy nem, parasztlány?

- Ja bocs, rajtam nincs 2 kiló smink, szóval így nem is.

- Hát, rajtad az a 2 kiló se segítene...

- Én legalább ki merek menni az utcára vakolat nélkül!

- Hát, már értem miért nincs pasid..."


Na ez ilyen szánalom szint, de a lényeg remélem kivehető belőle!

Szóval hogy csinálják az ilyen emberek, hogy pörög az agyuk, és rögtön tudnak visszavágni?

Nekem mindig utána jut eszembe mit mondhattam volna rá.

Nekik meg egyből betalál a reagálás...

Ezt lehet tanulni?



2013. dec. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább gyakorlat teszi a mestert kategória, minél többet csinálod, annál jobb vagy benne. Egyébként egy kis kreativitással, humorérzékkel sokkal nagyobbakat is lehet oltani a másikon, vagy egy kis öniróniával könnyű kivédeni a dolgot.
2013. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nehogy valaki sértésnek vegye,de szerintem nagyban intelligencia kérdése is (nem iskolázottság, intelligencia), mivel az magával hozza a választékos nyelvhasználatot is, de ha sokat olvasol itt, menni fog :)
2013. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos én is abba a kategóriába tartozok aki egyből tud mondani, de csak akkor ha sértegetnek és mocskolnak. na akkor egyből pörög az agyam! Bár sokszor sértő amit mondok, erre nem vagyok büszke, de legalább kezdenek leszállni rólam.
2013. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja én a szomszéddal vagyok így, bár régi a kérdés de azért írok ide: a gyakorlan rettenetesen sokat tesz- állandóan megy a harc, eleinte mindig levert, már mostanában én nyertem az utolsó köröket :) edzés kell ide is.
2015. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!