Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez most spontán vetélés lesz?...

Ez most spontán vetélés lesz? (Jövő héten lenne Missed ab-m)

Figyelt kérdés

6+5 hetes vagyok, nem találtak szívhangot, UH alapján a magzat nem fejlődik, jövő hét péntekre vagyok előjegyezve missed ab-ra (a doki azt mondta várjunk addig, mert lehet, hogy elmegy magától és akkor nem kell "kaparni"), ellenben ma kora délelőtt görcsölni kezdett a hasam (változó erősségű görcsök), és pecsételő vérzésem van.


Dokimat egyenlőre nem érem el a mobilján. Szerintetek mit tegyek? Maradjak a fenekemen és várjak? Vagy ha a görcsök és a vérzés erősödnének menjek be az ambulanciára, vagy onnan is hazaküldenének, hogy ha már vérzek, akkor úgyse tudnak semmit csinálni?


2013. nov. 30. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno azr mondta a dokim,hogyha vérezni kezdek,azonnal hívjam és menjek be a kórházba. Gondolom,megnézik,hogyha spontán el is ment a baba,megfelelően " kiürült" -e a méhed. (bocsánat a szóhasználatért)
2013. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Roberta77 ***** válasza:

Én is bementem az ambulanciára és attól függetlenül,hogy nem csináltak semmit, bent tartottak,mert ha netán mégis bármi baj van ott vagyok a kórházban...úgymond jó kezekben vagyok.

3 napig voltam bent, többször rám néztek, vért vettek stb

2013. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Dokim telefonja azóta is kikapcsolva, de ha így megy tovább a dolog, amint a férjem hazaér, bemegyünk a kórházba (egyedül így nem merek elindulni, mert néha nagyon erős a görcs, olyankor le kell ülnöm). :(
2013. nov. 30. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia4Mindenképpen mejn be,amint tudsz,mert ellenőrizni kell UH-al,hogy minden távozik-e a vetélés során.Én is így jártam 2 éve,6 hetes voltam,amikor elkezdtem görcsölni és vérezni.Bementünk az ügyeletre,ott mondták,hogy elkezdődött a vetélés,de bent kell,hogy maradjak,megfigyelés miatt.24 óra elteltével csináltak egy kontroll UH-ot,meg kaptam Ergam cseppet,vettek vért,vizeletet,és mivel mindet rendben találtak,így másnap hazaengedtek,megúsztam a műtétet,spontán vetélésem volt.Előtte 4 évvel sajna nem voltam ilyen szerencsés,az a terhességem csak elhalt 9 hetesen,missed lett,és a műtőben kellett befejezni...Kitartás neked,és fel a fejjel!Üdv:Egy szülésznő
2013. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!