Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális dolog? Vagy idővel elmúlik?

Figyelt kérdés

Párommal az utóbbi hónapokban folyton csak veszekszünk és én úgy érzem hogy ezek a veszekedések, megalázkodások kiölték belőlem az érzéseket, de nemcsak iránta hanem más emberek iránt is. Azt akarom ezzel mondani, hogy már a környezetem iránt is csak semleges érzelmeket táplálok, nem érzem magam boldogan még a saját otthonomban sem. Folyton az a keserű íz van a számban, és félek hogy mostmár ilyen maradok és soha többet nem fogok tudni a csalódások miatt önfeledten boldog lenni.

Járt még valaki így, vagy ez elmúlik ? Hónapok óta van ez már sajnos....



2013. dec. 4. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintha én irtam volna ezeket a sorokat. Megértelek, de ha tehetsz a boldogtalansàgod ellen,akkor tedd meg idõben és ne nézz vissza sem!

En még nem tudtam megtenni, mert meg vannak az okaim, hogy miért.

2013. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez amolyan depresszió szerű. Ha törődsz vele, akkor nem marad így, de magától sem múlik el.


Amúgy min veszekedtek, mert az sem mindegy. Ha csak apróságok, akkor azon egyszerű változtatni. Télen amúgy is hajlamosabb az ember befordulni, mert hideg van, nem süt a nap...

2013. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olyan apró dolgokon veszekszünk, hogy az nemigaz... pl a hétvégén az volt a problémája hogy nem voltam vele ugyanazon a véleményem (mert el mertem mondani a véleményemet neki...) aztán bevágta hogy neki nem tetszik a viselkedésem, aztán megkérdeztem hogy mit szeret mégis bennem, bevágja hogy engem... de a viselkedésem az nem hozzám tartozik?! nem magyarázta el azután hogy tulajdonképen még mit is szerete bennem de aznap is faképnél hagyott és azóta se írt, nem is érdeklem. ez így nem kapcsolat.
2013. dec. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!