Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha a barátom folyamat...

Normális ha a barátom folyamatosan kérdezgeti hogy szeretem e?

Figyelt kérdés

3 hónapja járunk együtt és körülbelül 3-4 hete kezdte el mondogatni, kérdezgetni tőlem hogy szeretem e? És ha igen mi az amiért szeretni tudom? Máskor azt mondja hogy nem is szeretem és sose szerettem amikor ez nem igaz. Elhord mindennek, aztán másnap újra minden vidámság. Folyamatosan duzzog, sértődik, semmi se jó neki. Ha rossz napja van akkor úgy beszél velem mint egy kutyával, mindent megenged magának, ha viszont jó állandóan szexelni akar.


Szerintetek ez normális? nagyon imádom, szexi és őrületesen érzékeny, érzéki de a negatív oldala olyan mint egy három évesnek. Néha olyan szinten mozog


2013. dec. 7. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jobban kimutatni a szeretetedet, mást nem tehetsz szerintem.
2013. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A) Csalódott már egy lányban előtted.

B) Önértékelési zavara van.

2013. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján az egész ember abnormális.

te meg elég komoly mazochista vagy ha ez bejön.

2013. dec. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy normális. Nagyon sokat árt az illúziónak, amikor a tökéletesnek tűnő fiú elkezd így viselkedni. Szörnyen kiábrándító, ráadásul ha érzi, hogy bizonytalan vagy a gyerekes viselkedése miatt, akkor még jobban rákapcsol, többet kérdezi hogy szereted-e és többet hisztizik, hogy te nem is szereted. Helyre kellene billenteni valahogy az önértékelését, de anélkül, hogy megsértenéd, ami nem könnyű, mert mindent magára fog venni, bármi olyat mondanál, hogy hogy ne viselkedjen jön a hiszti, hogy már nem szereted, ezért akarsz változtatni rajta.
2013. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DomiGun válasza:
Szerintem azt hiszi hogy megcsalod vagy talán nem mutatod ki annyira hogy mennyire szereted ha egy kicsit jobban kimutatnád akkor lehet érezné hogy törődsz vele és nem kérdezgetné!
2014. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!