Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a szemem...

Szandra_920330 kérdése:

Miért van az hogy a szemem színe hangulatomtól változik?

Figyelt kérdés

A szemem alapszíne sötétbarna.Ha felidegesítenek átváltozik zöld színűvé és ha sírok akkoris (EZ NEM VICC)

Ha jó hangulatom van mintha feketés barna lenne.Többen megilyedtek tőlem vagy tartják a távolságot ez miatt. Ez gyerekkorom óta így működik úgyhogy megtanultam semleges maradni.Kérlek titeket aki tud segíteni válaszoljon.



2013. dec. 9. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó neked.Az én szemem csak sötétben világít.
2013. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Másoknál is így van, nem vagy egyedül. Egy volt kollégámról is a szeme színéből tudni lehetett, milyen kedve van.


[link]

2013. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De jó neked én még ilyet nem is hallottam, habár nem is szoktam figyelni, hogy mikor milyen a szemeim szine.
2013. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Sötét barnából hirtelen zöld? Néha én is megilyedek magamon.Kiskoromban azzal bántottak hogy megmondták hogy távol maradnak tőlem mert a "szemeim veszélyesek" Ezért van csak két nagyon közeli barátom akik elfogadnak de látom rajtuk hogy egy vitánál még ők is megilyednek.Én ezt nem találom természetesnek.
2013. dec. 9. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyik szemem sír, másik meg üveg.
2013. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem barnaszold a szemem. Belul barna, kifele haladva zold.

Es ha sirok, nekem is kizoldul. Ugyhogy nem vagy egyedul.


Az viszont durva, hogy emiatt felnek toled. Sajnalom... :-(

2013. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 II.Dartheon ***** válasza:

Az igen.. :)

Ez nálam is így van, alapból barna színű, de van, amikor átváltozik zöldre :)

Nagyapámnál volt az, hogy neki alapnból barna szeme volt, de mikor igazán dühbe jött, kék lett a szeme.. :D


valószínű zért mert más pigmentet termelnek a sejtek.. amúgy nem gáz mondom, nálam is ez van ,de nem ennyire :)

és abszolút nem ijesztő! :D

2013. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyik osztálytársamnak is hasonló a helyzete csak neki bizarrabb. Neki a bal szeme kicait világosabb mint a jobb. Amikor feldühödik(nagyon gyakran) a bal szeme kizöldül, a jobb meg marad a rendes sötétbarnán.
2014. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!