Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen már az, hogy azért sem...

Milyen már az, hogy azért sem vágyom gyerekre, mert a házimunkát rühellem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok lusta, egy energikus, sportos nő vagyok, de a folytonos suviszkolást nem tudom elviselni és nem is akarom csinálni. Viszont a tisztaságra igényt tartok. Takarítónőre vágyom, aki hetente 1-2x megcsinálná helyettem.

2013. dec. 10. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor úgy kell ügyeskedni, hogy legyen.

Én vállaltan lusta vagyok, viszont a kosz, a kupi engem is zavar.

Kéthetente jön valaki, szépen kitakarít, a közbenső időben pedig mi megcsináljuk, amit muszáj.

Akkor is volt, amikor sokkal kevesebb pénzünk volt; nekem sokat megér, hogy a péntek estém vagy a szombat délelőttöm nem ezzel telik. Az ovis kisfiamra is több idő jut, és valóban vele töltöm, nem szolizom el az így felszabaduló időt.

40 órában dolgozom egyébként. Lehet lepontozni.

2013. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy jó úton haladok, hogy majd megengedhessem magamnak, de ez még a jövő.
2013. dec. 10. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból kérdezem 1.-es ,mennyit fizetsz a takarítónak /alkalom ?
2013. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, Bp-en.

Óránként 1200 Ft, de ebben nincs vasalás (az előző ugyanennyiért vasalt is, de sokkal rondábban takarított).

87 nm a lakás, ált. 6 órát fizetek. De tényleg csillog-villog, és még napok múlva is isteni illet fogad.

2013. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
illat.....
2013. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:S vasalni is utálok
2013. dec. 10. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ennek egy nagyon jó oldala: Legalább munkát adsz valakinek.
2013. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vasalás könnyen megoldható,nem kell olyan ruhát venni,ami vasalós,és szépen kell teregetni.Én csak nyáron vasalok,akkor is csak pár felsőt,amit muszáj,lgtöbb a férjemé.

Házimunkát elosztjuk,nem suvickolok mindig,mégsem esz meg a kosz.

Minden nap egy kicsi nem megerőltető.

2013. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Irodai munkánk van mindkettőnknek, inget,blúzt muszáj vasalni.
2013. dec. 10. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellyen egyetertek veled. En is utalom a hazimunkat stb es nem akarok gyereket. Nincs ezzel semmi gond. Az emberek nem egyformanak kepzelik el az eletuket, ki igy- ki ugy, ez igy a szep. Folosleges magadra eroltetni valamit amit ugy erzel masok varnak el toled. Csak tedd ami jolesik.
2013. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!