Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem végez házimunkát, ha...

Nem végez házimunkát, ha megpusztulok se?

Figyelt kérdés

Nagyon jó férjem van, szeret, imádja a gyerekünket, hazaadja a fizetést, nem járel és nem kavar félre. De a JóIstennek se tudom rávenni, hogy elmosogasson ha épp császár utáni héten voltam, azt mondta, amíg tiszta tányér van, nem csinálja meg. Hát mosogattam én.

Múltkor elkapott egy hasmenés, a rotyón ültem 3 nap, nem mosogatott az én uram, minden mást megcsinált..a gyereket intézte stb, de a konyhában nem mozdított semmit!

Erre én vettem egy mosogatógépet...de takarítónőt már drága lenne :)

Van még ilyen férfi a világon?


2013. jún. 5. 14:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen nő is. Én sem vagyok képes mosogatni, nagyon undorodom tőle. Bár nyilván megcsinálnám, ha nem lenne mosogatógép és egyedül élnék. De akkor is csak gumikesztyűben.


Egyébként minden más házimunkát megcsinálok, főzni, mosógépbe ki-be pakolni, felmosni még szeretek is.

2013. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Van sok. Sőt gyakoribb az aki mást se csinál mellette. Mondanám hogy tedd össze a kezed mert legalább másba segít, de azért császár után, legalább rövid időre megerőltethetné magát! Ha nem hajlik a szóra, akkor nem tudsz mit tenni. Igyekezz minél kevesebb étkészletet elhasználni és pihenj amikor tudsz.
2013. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém elmosogat havi 1x,2x és aztán a következő mosogatásig dicsekszik vele,h ő milyen szorgos :D Az a szerencse,h én szeretek mosogatni:)
2013. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy ha nem telt volna a gépre, ilyen esetben a pár napra megteszi a műanyag étkészlet is :D
2013. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Megszentelt földön nem harcolhatunk...
2013. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Férjem a vasalással van így.

Èn anyáméknál voltam 1 hónapot a gyerekekkel, (mert nagyon messze laknak és ritkán tudunk menni), és úgy jött az utolsó héten értem, hogy elhozta a vasalni valót, mert ott még az utolsó héten lesz idöm kivasalni....

Egyetlen egy dolgot sem vasalt. viszont szuperül kitakaritott lakás várt, minden késszen volt, be volt vásárolva, de a vasalatlan ingjei mind nekem maradtak. Ès minden nap 1 ing+ alá fehér/feket poló, és heti 4-5 szabadidö poló is. 3 hétnyi várt ebböl. az alsó polóiból ennyi nem volt azokat vasalatlanul vette fel, az ingeket nem merte, így a végén a szabadidö ingjeit (amit inkább partikra vezs fel, de nem irodába) vette fel. Kérdeztem miért nem vitte tisztítóba, de az nem jutott eszébe.

2013. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem haragszom én ezért rá, szeretem nagyon, de igazatok van, hogy néha megeröltethetné magát :)

Utolsó, ma te kapod az ötöst! :)Imádtam a hosszászólásod!

2013. jún. 5. 14:29
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként az enyém is gyűlöl mosogatni, amikor egyedül maradt itthon pár napra, azt 1 pohár és pár tányér bánta. Valamiért ilyenkor idegből mosogat... Mondtam már neki, hogy akkor rendelt volna inkább pizzát, ahhoz legalább van doboz és nem tört volna el semmi... :)
2013. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Az "uradat" meg kell becsülnöd, hogy ilyen ember, nem lehet mindenben tökéletes!:):)
2013. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Mosogatni a férjem sem szokott. Nem értettem sokáig mi baja, mert wc-t pl. zokszó nélkül pucol. Majd kiderült, hogy azért nem mosogat, mert mi van ha nem tudja jól elmosni, valami láthatatlan kórokozó rajta marad, és bajunk lesz tőle... Nemtiszta:) Én jobban örültem volna ha simán lusta, nem "hülye" :D
2013. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!