Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesznek idegesek a...

Miért lesznek idegesek a lányok/nők, ha valaki azt mondja nekik, milyen aranyos?

Figyelt kérdés

Van pár olyan kinézetű lány/nő, akit ha meglát az ember, egyből az jut eszébe, milyen aranyos lehet, meg kedves.

És ha ezt közlöm velük, felmegy bennük a pumpa, hogy ők nem azok, szabályosan letámadnak érte.

Lehet, nincs összhangban a külsejük a belső tulajdonságaikkal?

Akkor miért nem úgy öltözködnek, hogy ne ez legyen róluk a benyomás?



2013. dec. 11. 06:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%

Mert nem aranyos és cukik akarnak lenni, azt a gyerekekre mondják meg a kiskutyákra.

Ők nőiesek és vonzóak szeretnének lenni!

2013. dec. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Néha csak megjátsszák hogy idegesek emiatt, közben meg szeretik ha azt mondják rájuk hogy aranyos, azt hiszem... kitudja :D


Egyébként lány vagyok úgyhogy furcsa hogy erre válaszoltam XD Rám azt szokták mondani pl. a szüleim ismerősei hogy milyen bááájos lányod van, én meg azt se tudom mi az pontosan ezért felhúzom a szemöldököm és vágok egy értelmes fejet, gondolom ezzel azt közvetítem nekik hogy nem is érdemes szépet mondani rám úgyis neveletlen vagyok vagy ilyesmit :D


Gondolom, igen van olyan hogy nincs összhangban a külső a belső tulajdonsággal ...

2013. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, én nem vagyok ilyen. Maximum zavarba jövök, de mérges nem leszek, inkább jól esik.

Én ezt férfiakról hallottam, hogy nem szeretik, ha azt mondják rájuk, hogy aranyos, mert az nem elég férfias, azt inkább mondják a nők a kiskutyákra és a babákra, de nem férfiakra.

Mondjuk szerintem nincs benne semmi rossz, akár lányra, akár férfira mondja valaki.

Biztos ezek a lányok is valamiért erősnek akarnak mutatkozni, ezért zavarja őket az aranyosozás.

2013. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, valahol ott lehet a hiba, hogy túl sokszor hallották már ezt, csak épp még külsőleg nem módosítottak magukon a leányzók.

Rég voltam már gyerek, de valami rémlik, ha sokszor hallottam a külsőmmel kapcsolatos megjegyzéseket idős nénikéktől, akkor kezdtem begurulni.

2013. dec. 11. 08:53
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Én kifejezetten szeretem ha valaki ilyen jelzőkkel illet. Ilyenkor kicsit elpirulok ami azt jelenti nálam, hogy jól esett és köszönöm! :)19/l
2013. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, hihetetlenül egoista vagy. Nem inkább te fognád be a szád és nem mondanál semmit, nehogy dühösek legyenek, hanem ők öltözködjenek máshogy...
2013. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a férjem szokta néha mondani, hogy: -Te vagy a legaranyosabb a világon. És nem érti, ilyenkor miért nem örülök. Dühös nem vagyok, csak csalódott, mert én nem aranyos akarok lenni neki, ne azért legyen velem, mert aranyos vagyok vele, hanem mert odavan értem, jó nőnek tart, dögösnek.... Ugyanakkor meg tudom, hogy egy kedves, aranyos típusú ember vagyok, törekszem is erre, tőle mégsem esik ez jól. Igen, a kiskutyákra meg a gyerekekre szokták ezt mondani.

Ha azt mondja hogy én vagyok a legjobb nő a számára, annak nagyon örülök, vagy bármi más bóknak is, ami a nőiességemet célozza.

Megmagyarázni nem igazán tudom, de mégis így érzem.

2013. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hm, érdekes, az angol fordításában erre kétszázhetvenhatmillió találat van, de pár magyar nőnek mégis kiveszi a büszkeségét ez, ha bókolnak neki.

És én vagyok akkor egoista, meg fogjam be a szám egy b.nkó kommentelő szerint.

2013. dec. 11. 18:23
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Le kell sz...ni az ilyen választ, ...engem meg amúgy le kell pontozni mert írtam valami semleges valamit aminek nincs sok jelentése, bele kell rontani más dolgaiba, még ha ez most semmiség is, mindegy ha OFFolok kitiltanak :S


Egyébként szerintem néha angolban nincs olyan komoly jelentése valaminek (például azt vettem észre hogy többet használják hogy love u so much ezer vigyorgó smájlival, magyarul pedig sokkal kevesebbet használjuk a szeretlek szót, gondolom az is egy megszokottabb bók náluk hogy you look so cute, pontos fordítása ennek hogy nagyon aranyosan nézel ki, nagyon sokat olvasom ezt angolul, keveset magyarul.


Nekem biztos jól esne ha aranyosnak hívnának, nem játszanám hogy vérig sértettek, de nem tudom mit mondanék rá, ha azt mondják szép vagy arra sem tudom mit kell válaszolni, az hogy köszönöm nekem valahogy hasonlít ahhoz hogy : -Szép vagy! ... -Tudom! XD

2013. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

1 kivétellel mindenkinek nyomtam a zöldet. :)


Tudom, hogy szeretik a nők, lányok a bókokat, csak lehet épp az ember olyat mond, ami nagyon nem találó. :)

De van olyan tényleg, hogy az aranyostól, kedvestől idegesek lesznek, ha azt mondja az ember, hogy szép, azt meg nem hiszik el, szóval...jajjj. :)

Ez egy örök probléma a férfiaknak, vagy legalábbis nekem. :)

2013. dec. 12. 05:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!