Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesznek idegesek a...

Miért lesznek idegesek a lányok/nők, ha valaki azt mondja nekik, milyen aranyos?

Figyelt kérdés

Van pár olyan kinézetű lány/nő, akit ha meglát az ember, egyből az jut eszébe, milyen aranyos lehet, meg kedves.

És ha ezt közlöm velük, felmegy bennük a pumpa, hogy ők nem azok, szabályosan letámadnak érte.

Lehet, nincs összhangban a külsejük a belső tulajdonságaikkal?

Akkor miért nem úgy öltözködnek, hogy ne ez legyen róluk a benyomás?



2013. dec. 11. 06:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Számomra a bókolás a szexuális közeledés legenyhébb formája, ezért nem szeretem, ha ilyeneket mondanak nekem idegen férfiak. Ja, a másik, hogy ez a szép stb. olyan átlag, elcsépelt. A milyen jól oldottad meg ezt a feladatot jellegű bóknak súlya van, és nem is szexuális.
2013. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert mi szépek akarunk lenni, nem aranyosak. :)
2013. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Mint pontosan ilyen típusú lány, úgy vélem ezzel azt a bizonyos kislányos zavart leplezzük, amit a dicséret miatt érzünk. Én például aranyos akarok lenni legbelül, és jól esik ha megdicsérnek, de valahogy zavarba ejtő abba belegondolni, hogy aranyosnak tart valaki. Ez különösen az önbizalom hiányos lányokra vonatkozik. (szerintem)
2016. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, sokan dögösnek, nőiesnek akarnak tűnni, csak a valódi külsejük, viselkedésük egyáltalán nem ilyen.

Ha meg nem mondunk semmi udvarló kifejezést egy nőnek, akkor meg az a baj....

2016. szept. 10. 04:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!