Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok róla? Tényleg...

Mit gondoltok róla? Tényleg zakkant volna?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról a lányról aki nem engedi, hogy irányítsák és utálja ha parancsolgatnak neki de nem bunkózik ha valaki ráparancsol egyszerűen csak elutasítja vagy nem csinálja meg. Szereti az eget bámulni napfelkelte/lemente kor és éjszaka a csillagokat de nem úgy mint mások, hogy ha épp van akkor nézik hanem kivárja és vagy otthon az ablakból vagy elmegy sétálni és úgy megnézi. Mindig körülveszik emberek és folyton mosolyog mégis azt mondja, nincsenek barátai és magányos. Tudna befolyásolni,irányítani másokat de nem használja ki.

A fiút akit szeret olyan távol tartja magától amilyen távol csak lehet és amikor rákérdeztem, hogy miért azzal jött, hogy minek olyan szekér után futni ami nem vesz és képtelenség az, hogy köztük bármi is legyen. Pedig ez nem igaz, hisz láttam őket kívülről és szerintem kölcsönös vonzalom van köztük.

A fentiek alapján mit gondoltok róla milyen ember ő?

Sokak akik nem ismerik azt mondják zakkant de szerintem nem csak kicsit fura de talán ezért is vagyunk barátok legalábbis én barátomnak tartom őt. :)



2013. dec. 11. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
az ilyen ember egyáltalán nem zakkant nagyon is rendes határozott de nem bunkó kevés ilyen ember él már a világon az ilyeneket becsülni kell
2013. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szerelemben elég reménytelen helyzetbe rakja magát de biztos meg van ennek az oka is
2013. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

azt nem írtam bele, hogy mindig csak ad de elfogadni sosem fogad el semmit és ha rá erőszakolják akkor is hiába van nála nem fogadja el. Pl: ha viszek neki egy csokit és mivel nem fogadja el mielőtt elmennék leteszem az asztalára és ott hagyom de amikor visszamentem 1 hét múlva az a csoki akkor is ugyan ott volt ahol hagytam pont úgy ahogy odatettem. Mondjuk sokszor is szokta sok mindenre mondani, hogy nem szereti és szemét étel ezért nem kell neki de amikor láttam gumicukor papírt a szemetesében és vettem ugyan olyat megkínáltam vele és akkor is azt mondta, hogy nem szereti.

2013. dec. 11. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg furi kissé :)
2013. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!