Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a csajról?! (ez nem én vagyok csak sajnos ismerem de kíváncsi vagyok h ti mit gondoltok róla . )

Figyelt kérdés
Folyton a figyelem középpontjában akar lenni de ez még nemis lenne baj ha nem úgy érné el ahogy..tesi órán olyanokat szól be a tanárnak h pl.: a jó édes k**va anyukádat te g**i ..stb és még durvábbakat is mondd neki de a tanár meg ha ki akarja küldeni akkor visszap**ázik h márpedig ő nem megy ki..mivel a tesitanár pasi és az a fajta aki elviseli ugyhogy szerencséje van de akkoris..meg mindenkit lefogy*tékosozik aki nem áll be a sorba és nem viselkedik kis cs*tri módra. A csaj tán sokat mondok ha azt mondom 13 éves. Manapság már az a baj h egyre több az ilyen kisk**va..pl van egy másik csaj is akit imádnak a fiúk és olyanokat csinál h böfög egy hatalmasat az óra kellős közepén..fiúk miért szeretitek ezeket a lányokat??!! :(
2013. dec. 9. 17:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A normális lányokkal mi a baj??! Akik tudnak egy modatot mondani anélkül h a b**dmeg vagy az any*d szót használnák..akik nem mennek el 20°Cba rövidgatyába csakhogy a lábaikat mutogassák..akik még nem tapasztalták milyen berúgva lenni..akk jól tanulnak,kedvesek,jól néznek ki csak esetleg nem olyan menők mert nem mennek a többi kis hülye után..
2013. dec. 9. 17:17
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem u n d o r í t ó, ha egy lány csúnyán beszél, böfög, megjegyzéseket tesz mások viselkedésére, stb. Mondom ezt lányként. Az ilyenekből kiveszőben van minden női jóízlés és méltóság. Sajnálatos, hogy vannak fiúk, akik erre vevők. Mondjuk majd ha kicsit megnőnek, remélhetőleg nem ezt fogják értékelni egy lányban.
2013. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
17:21-es válaszolónál a pont.
2013. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

OK nélkül vonsz le egy következtetést. attól, hogy az ilyen lány tetszik, abból nem következik, hogy a másmilyen nem.


Az egész korcsoportod (és igen a te gondolkodásod mögött is) iszonyat erős megfelelés kényszer van. Megremegtek ha eltértek a többiektől.

2013. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azért nem kéne általánosítani..engem nem nagyon érdekel a többiek véleménye ..ha érdekelne énis beálltam volna a sorba.:)
2013. dec. 9. 17:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyesmi lányt, ő is iszonyatosan beképzelt, nagyszájú, szoli, műhaj, műköröm, szóval el tudjátok képzelni. Azt vettem észre, hogy azoknak jön ez be, akik manipulálhatóak, istenítik, miközben ő megalázza őket, lényegében beállnak csicskának neki. Vagy a másik lehetőség, hogy csak meg...ná. De egy normális, érett pasi komoly kapcsolatot nem akar tőle, sőt igazából semmit nem akar tőle, maximum kiröhögi.
2013. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen lányokat a FIÚK szeretnek, jól mondod kérdező. Az ilyenekkel nem tudsz mit csinálni. Ő ilyen, és kész. Bár lehet egy nagyon drasztikus beolvasást eszközölni, és attól valószínűleg észhez tér. Sajnos ez sem garantált, mert az ilyen buta emberek még a sértéseket sem tudják felfogni.
2013. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#4 látod észre sem veszed, hogy hat rád mások véleménye erősen. ha ez nem így lenne, akkor nem kérdőjeleznéd meg magad(a te típusodat) azért, mert más radikálisan eltérő mint te és kedvelt. Nem éreznéd, hogy baj van veletek "normális lányokkal". Akkor rezzenéstelenül tudnál úgy nem olyan lenni, hogy az kedvelt. és nem is támadnál arra.
2013. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mármint négy voltam az előző is vagy mi :D
2013. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de nem ez volt a kérdés #4es válaszoló:D azt kérdeztem hogy mit szeretsz ezekben a lányokban?? nem zavar h így viselkednek?! :) most őszintén..ha tehetnéd egy normális lányt vagy egy ilyen "menő" csajt választanál? (most a külsőségektől eltérve ugyanis nemcsak a menő csajok lehetnek szépek:) )
2013. dec. 9. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!