Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, Ti mit gondoltok...

Lányok, Ti mit gondoltok arról a már nem fiatal férfiról, aki szembe jön veletek és nem - illedelmesen - elnéz mellettetek, hanem a szemetekbe néz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem "végigmér", nem a melleteket meg a csípőtöket bámulja, nem fixíroz, csak találkozik a tekintetek
2013. dec. 7. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "aha".
2013. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
"Nézd már azt a vénszart mit akar?" ilyen hülye kérdést ember:D
2013. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó: kb. a női nem legalja vagy. Köszönjük, ülj le.

Kérdező: Helyzet válogatja, és életkor különbség. Egy érett férfi - úgy ahogy egy nő is, tapasztaltabb, intelligensebb, így ha bejön meg buksz az ilyenekre, akkor semmi gond sincs.

2013. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, igazából azért ez helyzet függő. Mert találkozhat véletlenül is a tekintet, de meg is foghat bármi egy idősebb férfit is a nőben, és megnézheti mint nőt(elvégre azért ugyanolyan férfi mint egy 30 éves)
2013. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3/3!

Köszönöm kedves válaszodat. Szeretem az embereket és szeretem az arcokat. Ha valaki jön szemben, önkéntelenül is a szemébe nézek, és néha kapok olyan válaszokat/visszanézéseket, kb. mint amit itt a #2/3 fölötted megengedett magának. Abban sem vagyok biztos, hogy az illető nőnemű, bár ami az otrombaságot illeti, ezen a téren a nemek között teljes az egyenjogúság.

A koromról pedig csak annyit, hogy idén voltam 28 (jövőre már 27 leszek :)

2013. dec. 7. 23:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is mindig a szemükbe nézek..:) De én férfi vagyok (egyidős veled), de én próbálom azt sugallni az embereknek, hogy de csodás ez a nap, örülj, és örüljünk! Van egy néhány, aki vevő erre, de sok lánynál, embernél azt vettem észre, hogy gyorsan elnéznek másfelé, lehajtják a fejüket, mintha félnének valamitől. Régebben sokkal több ember volt nyitott az ilyen közvetlen kontaktra.
2013. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves +4/5!

Neked is köszönöm, hogy érdemben válaszoltál a kérdésre. Valóban, ezek a szemkontaktusok véletlenszerűek, többnyire nem akaratlagosak. Sokszor jár az eszem valami egészen máson, és csak akkor figyelek fel a szembejövöre, ha visszanéz rám. Elcsavarom a nők fejét, csak most már nem abba az irányba, mint régen :). Azért néha kapok mosolyokat is. Ilyenkor József Attila sorai jutnak eszembe:


...jobb szereti a bő uzsonnát,

mint én a tűnő felleget,

egy lány mosolyát, mint a munkát,

én és a tündér képzelet.


Hát ez lennék én.


És ha meglátok egy kedves nőt az utcán jó kedvem lesz azért, mert rögtön eszembe jut, hogy


"de hiszen, nekem is van otthon egy ilyen".


Olyankor felhívom Őt mobilon, és azt mondom:


"szeretetroham"

2013. dec. 7. 23:30
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6/7 - kedves Férfitársam!


Nes köszönöm a hozzászólásodat.! Gondoltam, hogy nem csak nekem tűnt föl a jelenség, amiért , ha az csak egy egyszerű elfordulás, nem neheztelek, hiszen sokan a visszanézést bátorításnak tekintenék, és megpróbálnak ismerkedni.

Én is nagyon mogorva lennék, ha meglátnám, hogy a lányom körül egy korombeli férfi sündörög. Hála Istennek, mindig korban hozzáillő barátai voltak.


Csak az bánt, ha ez az elfordulás egy csúnya grimasz. Mintha behűzná a strigulát, hogy "na ez is engem akart", pedig akarta a fene.

2013. dec. 7. 23:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Nes - Neked is
2013. dec. 7. 23:47
 10/13 anonim ***** válasza:
:) Mindenesetre nagyon aranyos és intelligens vagy :)
2013. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!