Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reggel vagy este szoktál fürdeni?

Reggel vagy este szoktál fürdeni?

Figyelt kérdés
Én csak úgy fekszem le, ha megfürödtem és totál tiszta vagyok, másrészt meg ezért nem fogok reggel fél órával előbb felkelnni
2013. dec. 11. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mindig este, én koszosan, büdösen nem fekszek le az ágyba főleg hogy olyan munkám van ami ezzel jár. Jó ha délelőttös vagyok akkor munka után fürdök délután de akkor csak gyors zuhanyzás aztán ennyi. És este is lefürdök mert délután is szoktam itthon dolgozgatni vagy elmegyek maszekolni.

De mindig fürdök lefekvés előtt, egyrészt nevelés végett, másrészt egyszerűen ne bírok elaludni azzal a tudattal hogy nem fürödtem. Jó ha buli után vergődök haza ami nálam ritka akkor kiszoktam hagyni a fürdést de reggel kelésnél egyből lefürdök.

Reggel maximum akkor fürdök ha valamiért kimaradt előző este, mondjuk mert nem volt víz, vagy olyan a helyzet, de megbolondulok fürdés nélkül ha csak egy napot veszek számításba.

2013. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig este.
2013. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szoktam fürdeni nincs rá időm.
2013. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a kérdésre 9 millióan hasonlóan válaszolnak.


A maradék 700e-1M pedig, nem is érti a kérdést.

2013. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Reggel és este :D
2013. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én nem fürdök minden nap...van h csak heti egyszer.

de mivel nem dolgozok, jól érzem magam így:)

2013. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Detto úgy vagyok, ahogy Te. Allergiás vagyok, ha bármi koszos hozzáér az ágyamhoz. :-)


Estén kívül akkor fürdök ha nagyon leizzadtam, piszkos lettem, kirandultam, strandon voltam, de ekkor is lefekvés előtt jön még egy. Anno bulik után tökrészegen is mindig furodtem, sok ismerősöm buli előtt fürdik utána csak ledől, nem rossz nekik izzadtan büdösen aludni?

2013. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 pityubá' ***** válasza:
44%
Én csak minden másodnap fürdök. Karácsony másodnapján és Húsvét másodnapján. Vizet két évente cserélem
2013. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

pityubá


megy a pacsi, én kicsit finomabban írtam le , h utálok fürdeni, de elsőnek én is így akartam, mint te:)

2013. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
este, pontosabban éjszaka
2013. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!