Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csináljak? Egyszerűen...

Mit csináljak? Egyszerűen annyira félek a Kör cimű filmtől. Hogy este alig merek fürdeni menni. Éjjel folyton a Samarát látom meg minden! És már félek itthon lenni egyedül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy ez csak egy film, engem sem nyírt még ki Samara pedig megnéztem én is és még jópáran. Ha nem tudsz megnyugodni fordulj pszichológushoz. Mennyi idős vagy? Megsúgom bizalmasan, hogy én még 14 évesen is féltem egyedül aludni de kinövi az ember
2012. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
13..És a suliban néztük meg pedig nem is akartam..Csak tesi helyett filmnézés volt és ezt hozták.
2012. aug. 9. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hamar lecseng és meg fogsz nyugodni, de ha mégsem, fordulj pszichológushoz.
2012. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy kb. májusban néztük..és az több hónapja volt
2012. aug. 9. 17:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne nézz horrort szerintem az elkövetkezendő 5 évben, ha ennyire félsz. Szerintem paródia az a film, de nem félelmetes. Egy kislánytól nem lehet megijedni, gondolj erre (és tényleg nem!).
2012. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a googleben a samarát játszó színésznöre, a való életben nem tünik olyan rémesnek :) és gondolj bele, hogy ez CSAK egy FILM!

a rendezönek ez volt a célja! Hogy rád ijesszen, ha mindenki mosolyogva távozna a tv elöl, vagy a moziból, akk nem lenne ennyire ismert film :D

2012. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Reptoid Réka válasza:
100%
én 18 évesen fosok a slendermantól. bárkit elvihet. :(
2012. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát én majdnem így vagyok az átokkal de azért ennyire nem vészes a helyzet. Én csak éjszaka félek vécére menni fürdeni nem. Hála az égnek nem álmodok vele max este jut eszembe és olyankor kicsit félek. Ha nappal van szívesen vagyok egyedül otthon de éjszaka nem. Tudom nem sokat segítettem de sajnos én sem tudok szabadulni.
2013. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Figyelj, szerintem ez normális, én is láttam, és nem tudtam tőle aludni. A hetedik napom pedig egyenesen féltem bármit is csinálni.

A tv-t pedig jó messzire elkerültem. . .

Ez a félelem idővel elmúlik, ha mégsem akkor fordulj psychológushoz.

Ne aggódj, Samara nem fog kijönni a tv-ből, Rachel bezárta a kútba a második részben! :)

2013. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!