Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírnak már annyian...

Miért sírnak már annyian azért a Paul Walkerért? Michael Jacksonért nem sírtak ennyire!

Figyelt kérdés
És azért van köztük különbség!

2013. dec. 12. 13:52
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%

Igen,lehetséges hogy jobban sírnak érte mint Michaelért de ez azért is lehet mert Michael már 6 éve hunyt el. Paul meg nem is olyan rég.Biztos vagyok benne hogy még őt is siratják azok akik szeretik a rajongói,mert én is igy vagyok vele.

De most nem kell azzal jönni hogy mert Paul nagyon jó ember volt meg rengeteget adományozott. Lehet hogy így is van. De azt már hogy Michael Jackson mennyit tett az emberekért és rengeteget adományozott(mai napig ő a legtöbbet adakozó sztár a rekordok könyvében) ezt valahogy senki nem képes észre venni és értékelni. Ez azért van,mert a média veletek is elhitette azt a sok rossz dolgot amit akkoriban Michaelről állítottak. Még vannak emberek a mai napig köztünk ti is úgy néhányan aki teljesen meg van róla győződve hogy az egész arcát átoperáltatta,meg kifehérítette a bőrét. De ez nem így van ha utána néznétek talán még rá is jönnétek mi miért volt. Talán semmit nem tudtok róla is így itélkeztek felette. Csak azt tudjátok amit a média állított róla ami mellesleg mind hazugság. Azt kéne észre venni milyen jó és milyen értékes ember volt. Ritka az olyan ember mint amilyen ő volt benne aztán tényleg önzetlen szeretet volt minden és mindenki felé. Mindig is nagyon gyermeki volt egy álomvilágban élt ahol minden szép és jó ahol nem bántják egymást az emberek. Ezt is szerette volna közölni az emberekkel a dalain keresztül is,hogy legyen itt az élet végre szép ne itélkezzenek az emberek. Ja és igen imádta a gyerekeket. Azért szerette őket annyira mert Michaelt csak ők tudták igazán megérteni. Michael is olyan volt mint egy gyerek imádott játszani fára mászni,vizilufi csatázni. A gyerekekkel érezte újra gyereknek magát,mert azt tudni kell hogy egyáltalán nem volt gyerekkora. És azt amit gyerekkorában nem tehetett meg felnőtt korában igen. Tényleg ő volt az igazi Pán Péter (annak idején nagyon sokan emlegették így) Egy gyerekhez soha de soha nem nyúlt volna úgy hozzá. Ő lett volna az utolsó ember a Földön aki ilyenre képes lett volna. Még is volt aki ezt állította,de ezt csak a pénz miatt tette. És mire sikerült elég pénzt kihúzni ebből az egészből,bevallották hogy Michael tényleg nem nyúlt úgy a fiúhoz szóval bevvallották mert gondolom már bűntudatuk is volt ez miatt. Úgy megalázták és bántották Michaelt mint még senkit. Rengeteg rosszat kellett átélni élete során. De most komolyan ezt érdemelte? Nem egyálalán nem

2015. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
2015. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a videó gyönyörű. Michael tényleg egy nagyon jó ember volt!

https://www.youtube.com/watch?v=Rtkkq3Tz2fM

2015. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
2015. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez tök igaz. Én mondjuk még m ost is lelki beteg vagyok Jackson miat, Walker halála meg tökre hidegen hagy, nem érdekel. Lehet, mert nem állt hozzám közel. Viszont Jackson Isten volt, örökké szeretni fogom.
2016. jan. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!