Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy alljak le ezzel a kontrol...

Hogy alljak le ezzel a kontroll maniammal?

Figyelt kérdés
Eleg egyertelmu a kerdes, de azert kifejtem. 21 eves lany vagyok. Nem volt egyszeru gyerekkorom, ezert ugy nottem fel, hogy mindent magamnak oldok meg. Az a baj, hogy ezt a gyeplot keptelen vagyok elengedni. Peldaul, sokat utazom es a borondom ilyenkor kifejezetten nehez. Sokszor ajanljak fel, hogy segitenek fel es le szallasnal, de inkabb lekinlodom magam, minthogy elfogadjam. Ez csak ilyen alap pelda, de mindenben ez van. Allandoan en diktalok, csak az tetszik amit en csinalok. Ez valahol jo, mert nem hagyom magam atverni, megkuzdok az igazamert. DE, nincs az a papucs ferfi, aki ezt sokaig elviselne. En mondom meg mit, hogyan, mikor csinaljunk. Tudom, hogy visszakene vennem, de egyszeruen nem megy, az evek soran ez osztonne alakult. Kiallhatatlannak erzem magam.
2013. dec. 12. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Együttműködési készség növelését gyakorold, és figyelni próbálj mások érzelmeire. Persze alapvetően inkább azokéra, akik megérdemlik.

Kompromisszumkészség gyakorlása.

2013. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy olyan férfit találsz,aki erősebben megtartja a kontrollt,mint te és nem tudod elbizonytalanítani olyan könnyen,mint az eddigieket,akiket valószínűleg pont ezért is választottál.
2013. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!