Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most menzesz? 6 hetes...

Ez most menzesz? 6 hetes kontroll híján mit engedhetek meg magamnak? Ekkora babátokat hogy levegőztetitek ilyen időben?

Figyelt kérdés

Nyúlós barnás pirosas valami jön belőlem,pénteken lesz 6 hete,hogy szültem.A gyerekágyi folyásom elmúlt már vagy 2 hete,nem is volt vészes kb 3-4 napig utána meg csak tisztasági betét kellett..Szoptatni kb 4 hétig szoptattam,aztán a tejem (az a nagyon kevéske)elapadt.

Császáros voltam.2. babám

Nem tudom eldönteni,hogy most akkor megjött?

Most csütörtökön mentem volna 6 hetes kontrollra,akkor most így nem mehetek,de a dokim jövő héttől szabin lesz.Rákszűrést i csinált volna.Akkor ezt most el kell halasztanom,nade akkor addig továbbra is házasélet nuku?Na meg ugye nem emelhettem seb miatt,akkor mit csinálhatok?

A harmadik kérdésemhez annyit:van egy termo pléd a babakocsiban vastag levegőztetőzsákot adok babára,vastag sapit,plusz vastag zoknit arra a ruhára amiben itt bent van,arra igen vastag pléd és van babakocsinak lábzsákja is.Ezt,ha hidegebb van vastagabb aláöltözettel tudom még megoldani,de én szeretném mindig ha lehet kivinni,egyrészt mert neki is nekem is jót tesz a friss levegő,mindenféle időt kell szoknia é végül mert nagyomért el kell menni oviba.Bent általában rövid ujjú body,hosszú rugi vagy ujjatlan rugi,hoszú ujjú body,esetleg adok vékony zoknit vékony hosszú ujjú felsőt,ha úgy találom.Nem tudom ez így jó e,nagyobb gyerekem pont tavaszi volt tehát ősszel télen már nagy volt.



2013. nov. 26. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, menstruálsz. Ha elmúlik, mehet a házasélet is. Te látod a sebed, érzed magad, azért költözködésnél ne te legyél a rakodó, de valamennyit már lehet emelni. Úgy, ahogy leírtad nyugodtan kiviheted. Nem tudom, nálatok hány fok van, de ha nem minusz akkor a vastag pléd fölé nem kell még a lábzsák is, vagy fordítva.
2013. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!