Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-én reggel halvány pozit...

4-én reggel halvány pozit teszteltem, folyamatosan erősödik a csík, de még nem annyira erős, mint a kontroll csík. Meddig kell tesztelni minden nap? Vagy már feleslegesen tesztelgetek? Elhihetem, hogy kisbabát várok? Már 1 éve vártunk Rá!

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha már halvány csík megjelent akkor bizony baba van :)


Ne tesztelgess :) Nem is kell mindennap!


Inkább jelentkezz be a nőgyógyászhoz és boldog babavárást :) :)

2013. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor többet nem tesztelek! :-D Annyira hihetetlenek ezek a pozitív tesztek, hogy legszívesebben minden pisilésnél ellenőrizném. Akkor nem kell megvárni, hogy olyan erős legyen, mint a kontroll csík?
2013. dec. 6. 22:39
 3/11 Norandi ***** válasza:
halvány csík is csík! :) Gratulálok! Most kezdődik életed legcsodásabb időszaka :)
2013. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már 3 éve eljött életem legszebb időszaka, mert akkor fogant meg a kislányom! Most már 2 csoda lesz az életemben!
2013. dec. 6. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulalok!!!
2013. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van olyan fajta teszt, amin sose lesz ugyanolyan erős a két csík.

Tényleg ne idegesítsd ezen magad tovább :)

Sok boldogságot!

2013. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. dec. 7. 07:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan másfél hetes késésnél lett kontrollcsík erősségű. (2-3 naponta teszteltem). Aztán abbahagytam.
2013. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Halvány csík is csík! Nekem soha nem lett olyan erős vagy erősebb, mint a kontroll, pedig két-három hétig simán szórakoztam vele :)


19hkm

2013. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy nemcsak én vagyok tesztelgetős! :-D

Na, még egy szőke nős kérdés. Ha csak x-epillel tesztelgettem, akkor az elég? Vagy vegyek egy másfajtát is?

2013. dec. 8. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!