Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a baj? Min kene...

Mi lehet a baj? Min kene valtoztatnom?

Figyelt kérdés

Valami van, ami sok embernek nem tetszik rajtam, de nem tudok rajonni. Sokaknak a kulsovel van bajuk, na hat en nem nagykepusegbol, de nem tartom magam annyira csunyanak. Masok ...hat vegyes. Pl. Nem egy modeugynokseg keresett mar meg, viszont a helyes fiuknak nem szoktam tetszeni, a kepeim 100 lajk felettiek ( jo igaz nem csak ez szamit, de akkoris), na akkor az osztalyba a szerintem atlagosan kinezo lanyok szoktak mondani, hogy olyan szep az arcom, a kicsit koverebbek az alakom irigylik. De viszont nem egyszer csunyaztak mar le volt olyan aki vegul bevallotta, hogy feltekeny volt, de volt aki komolyan gondolta. Fiuk is csunyaztak mar le. De na megse hiszem, hogy a kulsom a legeslegnagyobb gaz. Pl. Most vagyok 9.-es. Meg annyira nem ismert az osztalyom az elso par nap kb. Mindenki lajkolta a kepeim most ez lecsokkent a fel osztalyra. Meg igazabol furak velem, van alin erzem, hogy nem kedvel, de azt mondja nem igy van. Vannak barataim az osztalyba, de megse jo erzes, hogy van akin azt latom, hogy baja van velem. Kicsit visszahuzodobb vagyok, nem iszok, nem cigizek, szuz vagyok meg ilyenek..de ettol fughetlenul a nepszerubbekkel vagyok es nem azert, hogy enis az legyek, hanem mert veluk erzem jol magam.

Naa kerdes. Honnan tudhatnam meg, hogy mi bajuk velem? Ha rakerdezek aztmondjak szeretnek..de az ember megerzi ha nem

15L


2013. dec. 12. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"a kepeim 100 lajk felettiek"


Nem is olvastam tovább. Az a baj, hogy egy buta ribi vagy...

2013. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1esnek igaza van, én tovább olvastam és mégjobban megerősítést nyert:D
2013. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hosszú lesz, elnézést, ha nem lesz minden elírás kijavítva lentebb.


Az ember esze megáll, a televízió hova butította a mai fiatalokat. :( És én nem rád mondom, kedves kérdező, hanem arra, mit én is látok a mai fiatalok körében: természetellenesnek vélik, aki 15 évesen még szűz, nem iszik, nem dohányzik, nem drogozik... hova tart a világ...

:(

Ez önmagában érdem már szinte, a mai világban, h 15 évesen még szűz valaki és nem piál... :(


Én megértelek téged, és még szerencse, h t azon kevés 12-18 évesekhez tartozol, aki még szűz, és nincs káros szenvedélye...


Milyen gyereket fog kihordani a legtöbb nő, 5-10 év múlva??? mármint a mai tizenévesek?!! Te jóóó ééégg!! Már ilyen fiatalon roncsolják a legtöbben a tüdejüket, a májukat, az agyukat, és ilyen fiatalon kapnak el sokan nemi betegségeket! Hiszen a fiatalok felelőtlenek is, de erről elsősorban a fő áramú média tehet, elsősorban a tévé!!


A tv-t meg a hatalom irányítja... a fiatalok kevésbé tehetnek erről, bár részben ők is.


A kérdezőt tisztelem azért, ha valóban szűz még és ha valóban nincs káros szenvedélye.


Elárulom neked: felnőtt korban se tsz jót a cigi, pia, drog. A szex már igen, de az felnőtteknek való. Felelősséggel jár, mind a testi egészségre, mind a fogantatásra nézve. Jól teszed, ha a pettinggel is vársz úgy 16-17 éves korodig. Mert onnan csak egy ugrás a d*gás.... nehéz ellenállni a szexnek, a pettinget követően.


Gumit MINDIG használj majd, ha nemi életbe kezdesz, de tényleg ráérsz még avval! Szard le a többi buta kamaszt, ki mit mond, vagy éreztet veled, hogy "lemaradtál". Valójában az ő agyuk elmaradott, részben saját maguknak köszönhetően, részben a tévé hatásának köszönhetően.


Azonban nagyon is fontos tisztában lenni a szexualitással - ELMÉLETBEN, amíg fiatal valaki. Sőt, már a magzathoz is, jó esetben, beszél a szülő, hogy "örülök, hogy megfogantál, de jó lesz veled, akár kislány ,akár kisfiú leszel, szeretni foglak", satöbbi - a magzat érzi, amit hozzá beszélnek!! A csecsemő már felfedezi a saját nemi szervét, és játszik vele, ha még nem is a kezeivel! Ez kamaszkorban is fontos dolog! De kamaszként még NEM egymással! Csak kb 16-17 éves kortól IDEÁLIS ELKEZDENI egymással.


Nem akartam papolni, se okoskodni, de ki szeretetm volan emelni, mit értékelek a kedves kérdezőebn mint kivétel és hiogy mire figyeljen, h e téren továbbra is rendben alakuljanak a dolgai.


Te vagy a bölcs, kérdező, nem pedig az a sok, mellét verő kamasz. Ne a mellüket verjék inkább... azt is csak saját maguknak inkább. ;) Egyelőre! Amíg nincsenek 16-17 évesek. És csak aztán tehetik meg felelősség teljesen, hogy egymás meztelen testét tapizzák, meg szexeljenek egymással. (Más dolog, ha két ovis megnézi-megfogja egymásét, de ez a max.)


És hogy mi lehet a bajuk veled? Ezer oka lehet. Leírásod kevés infó ahhoz, h rájöjjünk. Sok kamasznak inkább saját magával van baja, mégis azt érezteti, mintha más lenne az okozója, pl mintha te lennél. Aztán lehet , h te vagy az oka egyesek kellemetlenségének, avagy te is oka lehetsz. Nehéz dolog magadnak is kiderítened. Nem is annyira ez a léyneg, h kiderítsd. TE csk add önamgad, amennyire csak lehet! Ha kiközösítenek, akkor nyertél evvel annyiból, h megtudtad: kik NEM lettem volna igazi barátok - melletted! Vaslzeg felszínes srácok és csajok, akik kiközösítik a másikat, pl (buta) viselkedési szokásoktól teszenk függővé "barátságokat" - ez utóbbi infantilis dolog, pl ha azért haverkodik egy 15 éves egy másikkal, mert cigizik, vagy mert már nem szűz, és az "hú de vagány". Az ovisoknál is jellemző, de náluk még érthető, elfogadható:

"az én apukám nagyon erős, én is az akarok lenni"

Az infantilis kamasz nyelvén kb így szól, példának okáért:

"Vazze, de kajak csávó vajok, éééé'teeeed, bakker. :) Mivan, k*cs*g, mééé nem jááááász kondizni, he? Nézz rám, itt a bicepszem - ez a menő, höhh! ...KÖH-KÖH." Majd látszat-komoly , másolt mozdulatokkal: "Kérsz egy slukkot?"


Ezt a tömeges kamasz megnyilvánuilást a belsőú félelmeik és bizonytlanségaik okozzák, ezért nem merik önamgukat adni, inkább másolnak idősebbeket, de nem ám a lelki értékeket! Hanem a felszínt, a látszatot! Ettől is infantilizmus, ha ilyen egy kamasz. Ez nem felnőtt magatartás, mégis azt hiszi sok kamasz, aki így viselkedik. Ez pont hogy felszínes és kialakulatlan, felelőtlen személyiséget tükröz. Egy enyhébb szintig még érthető is lenen kamaszként. Nem felnőttek még. Na de kifejezetten kisiskolás módjára viselkedni, 15 évesen...?? Mert ugye te is tapasztalod a veled egykorúak közül sokban ezt a gyerekes viselkedést.

Jól teszed, ha nem barátkozol az ilyen kamasszal. Hidd el, nyersz avval, ha távolságtartó vagy az ilyennel. Magukat és a velük kapcsolatban levőket is korlátolt szinten tartják, vagy arra viszik. Jó esetben csak átmenetileg.


Még egyszer sorry mindenkitől, ha maradt pár elírásom.

2013. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!