Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is feminin puha...

Szerintetek is feminin puha p*cs*k a magyar pasik többsége?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 13. 11:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
A sorkatonaság még senkit nem tett férfivé. A férfiak mindig azt nyújtják és nyújtották amire a nőknek szükségük van/volt (nem félreérteni).
2013. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

Ja persze.

A férfi legyen kemény,macsó,önbizalommal teli,de ne elszállt de persze emellett gyengéd de ne túlságosan,legyen tapasztala de ne sok,ne üljön otthon de ne is bulizzon mindig,legyen romantikus de ne nyálas stb.

Persze ha problémái vannak vagy egy kis gyengédségre vágyik akkor pihap*cs.


Kabaré..

2013. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
16%
drogos, szétcsalt, elhagyott, puhány csernus ugat? :D
2013. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt mondanám, hogy az elvárások, a világ rendje, a szerepek olyan gyorsan változnak, hogy teljesen összezavarnak férfiakat, nőket egyaránt. Én pl. megmondom őszintén, sosem mertem egy csaj seggére csapni. De ez nem azért van, mert kedvem nincs hozzá, rengetegszer álltam hozzá nagyon közel, csak valahogy nagyon belém ivódott a jó neveltetés, meg az, hogy ez disznóság, bunkóság, stb. Holott, a csajok kifejezetten szeretik az ilyen fickósságokat. Az ilyen típusú késztetéseket, úgy gondolom, a férfiak többsége hozzám hasonlóan elfojtja. A nők persze azt hihetik, hogy így már azok nem is léteznek, pedig ott vannak, csak nem kerülnek elő. Egyébként az a sejtésem - bár erre nincs bizonyítékom - hogy a világ minden részén, a történelem minden időszakában, az ún. macsók, nőcsábászok csak egy kis százaléka a férfiak részének, ők valóban megszerzik az álmaik nőit, de a többiek sosem tanulnak meg igazán csajozni, csak elfogadják azokat, akik jönnek, többé kevésbé kompromisszumokat kötnek és megbékélnek. Szerintem ez leginkább kamaszkorban dől el, aki későn érik, gátlásos, nem igazán vannak barátai, az nyilván ezen a téren is kevésbé lesz sikeres, és utána már baromi nehéz behozni, ahogy mind a lányok, mind a fiúk körülötte közben egyre tapasztaltabbak lesznek.


Az az érdekes, hogy tényleg nagyon kevés fiút látok a környezetemben, akinek igazán helyén van az önbizalma, ha csajokkal ismerkedik. Ismerek olyan srácot többet is, aki baromi nagy dumagép, a csajok azt mondanák rá, hogy "macsós", flörtöl a csajokkal, helyén van az önbizalma, de valahogy mégis ritkán van barátnője, vagy látszik rajta, hogy bizonytalanabb, amikor párkapcsolati ügyekről van szó. Nagyon kevés az igazi "naturál" szerintem.

2013. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

A fenékre csapkodás szerintem szimpla tahóság, persze egy tanyabanya biztos hogy ujjong tőle.


A lényeg az, hogy tiszteld önmagad, és a nők is tisztelni fognak.

2013. dec. 13. 12:13
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazi férgi az aki képes legyőzni a félelmeit bár fél mint mindenki más de átlép a félelmein,képes átadni önmagát és érdekli őt a párja véleménye,hűséges is egyben nemcsak szexuális értelemben hanem még egy flörtbe se keveredik és nem csupán a társához hanem önmagához és a barátaihoz is.Képes uralkodni a vágyain és önmagán és adott esetben még az érzelmeit is kimutatja...Na ebből tényleg kevés van a társadalmunkban de nemcsak Itt hanem a világon is
2013. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

3-as,13-as, én pl. szeretem Csernust. Egyébként a férfiakat a nők rontják el. Felcserélődtek a szerepek. Egy jobban kinéző pasira úgy rávetik magukat a nők, hogy az már gusztustalan.

Egymást meg utálják, szadizzák. Külföldre került nőtársaimtól sokszor hallom,hogy itt nálunk a legrosszabb nőnek lenni.

2013. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
7.válaszoló akkor az egy ideális pár,megtalálta zsák a foltját: A VADBAROM és a HÜLYE.:)
2013. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Egy pasi se hagyja magát! Sok pasi lemegy csicskába, és úgy is kezelik mint egy kutyát. Az ilyen megérdemli. Tudni kell nemet mondani. Kisasszony viszlát, keressen más madarat!
2013. dec. 13. 12:42
 20/27 anonim ***** válasza:
91%

Majd felteszi ennek a kérdésnek a női megfelelőjét is valaki:

Szerintetek is közönséges, ostoba, önimádó, elkényeztetett, flegma, lusta, érdekember, ösztönlény, hisztis, erőszakos, nagyszájú, blablabla a magyar nők többsége?

2013. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!