Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Debreceni lányok, miért...

Debreceni lányok, miért buktok annyira a külföldi, néger arab, kínai egyéb vagyis nem fehér, nem magyar fickókra, miért jobbak ők, mint a fehér, kedve, egyszerű, de talán nagyobb szívű magyar fiúk?

Figyelt kérdés
Nem támadásnak szántam a kérdést, csak próbálom megérteni, miért jobbak ők, mint én fehér, magyar, kedves, érzelmes fiúként?
2013. dec. 6. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
Nem csak ők, hanem mindenki jobb nálad, aki nem olyan szánalmas, hogy nem bírja elviselni, hogy nem kaphatja meg bármelyik lányt aki neki tetszik. Ráadásul gondolom tenni sem akarsz semmit azért hogy legyen valakid, csak elvárod hogy egy gondolatodra a lábad előtt heverjenek, hameg nem így történik akkor sírsz, és mindenki mást okolsz, csak magadat nem.
2013. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát kérdező így jártál. Jönnek a néger pártiak. Ja ki ne hagyjam az anime rajongókat isXD Ez van. Ha azt nézzük te is betennéd egy jó kis ázsiai nuniba mint egy magyar csajnak.
2013. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég fura meglátás,én azt veszem észre hogy van elég lány itt nekünk is.Szóval élvezhetjük a bőséget :)
2013. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
majd ha neked is annyi pénzed lesz, mint egy külföldinek, akkor nagyobb esélyed lesz a debreceni lányoknál. de a pénz nem minden, én ismerek lányt,aki szakított a külföldivel...
2013. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as tévedsz, nekem csak is a fehér lányok a vonzóak és gyerekeket is csak is fehér lánytól szeretnék majd, bár ez a nagy idegen imádat most tényleg eléggé hátrányba tett. De talán igazad van, tényleg csak a pénzük miatt buknak rájuk, a fene se érti már, de kezde egyre jobban zavarni, ami itt megy és nem értem miért jobbak ők, mint én.
2013. dec. 6. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
A lanyok szeretik van kedvessegunk, okos vagyunk, van nagy farkunk. Sorry man!:D
2013. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
"De magyarul nem tudni" :)
2013. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as kamu vagy, de ha nem akkor ne égesd magad:) Nagy farok nélkül is úgy megbszok egy nőt, hogy többször elélvez:D Az hogy sír a fájdalomtól az nem lesz olyan fenomális mint amikor a hátad karmolja vagy a szeme fenn akad a gyönyörtől:) Legyél boldog a nagy farkaddal, de jó nagy marha vagy, ha úgy akarsz megtartani egy nőtXD
2013. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de ha nem állnak szóba veled a csajok annak más oka van! am ezt a mentalitást igazán abbahagyhatnátok, mert a végén már csak a "négerek" és az "ázsiaiak" meg parasztok maradnak RÁTOK

üdv.

félig fekete/lány/14/jelenleg london

2013. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!