Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem sok mosolyt kapok a...

Nem sok mosolyt kapok a nőktől. Pontosabban azt veszem észre, hogy nem mosolyognak a nők, inkább nem néznek senkire, vagy maguk elé néznek és úgy vásárolnak, mennek az utcán, szállnak buszra vagy az autóba. Ilyen a magyar mentalitás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyen az emberi mentalitás. Minek mosolyogjon, ha épp nincs min? Ja, hogy neked kényelmesebb legyen? Hát bocs már...

Ez az egész "a nőknek mosolyogni illik szarság nem azért van, hogy a nők esetleg kényelmesebben érezzék magukat, nem, ez azért van, hogy a férfiak kényelmesebben érezzék magukat, és hogy számukra a nő könnyebben megközelíthetőnek tűnjön.

Már elnézést, de ha valakit megijeszt vagy eltántorít egy nő arca akkor, amikor nem mosolyog, az rohadt biztos, hogy nem érdemes arra, hogy mosolygás közben bámulja.

2013. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azok nevetnek és mosolyognak a semmin, akiknél valami nincs jól bekötve.
2013. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ronda vagy...
2013. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ronda nem vagyok, de valami itt nem stimmel. Lehet a magyar himnusz az oka?
2013. dec. 7. 12:33
 5/16 SzilKa ***** válasza:
én alapból mosolygós vagyok, szeretek rámosolyogni az emberekre csak úgy, de legtöbbször látom, hogy nem tudják hová tenni és hülyének néznek... :)
2013. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon helyes, mert az nőies, és hidd el, hogy a normális emberek tudják hova tenni. :))
2013. dec. 7. 12:37
 7/16 anonim válasza:
100%

Én is úgy gondolom,hogy ha valaki intézi a napi rutin dolgait (bevásárlás,buszozás...stb)nem kell feltétlenül egyfolytában mosolyognia.

Ez nem a magyar mentalitástól függ,hanem minek mosolyogjon egy nő valaki vadidegen emberekre (rád pl)?

Mert ha találkozok egy ismerőssel,baráttal teszem azt,akkor persze rámosolygok,ránézek :))

Ismeretlen pasira max akkor mosolygok rá,ha nagyon bejövős,tetszik.....

2013. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát én egyfolytában mosolygok. Nem nagyon szoktam figyelni,hogy ki mit reagál erre, de legalább az én közérzetem rendben van!
2013. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Abszolút nem rosszindulatból,de ha lenne egy olyan ismerősöm,aki ok nélkül egyfolytában,mindenre és mindenkire mosolyogna,biztos megkérdezném hogy mit szed.....
2013. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem kell egyfolytában mosolyogni. Senki nem mondja. De, hogy az az általános, hogy az átlag búskomor arccal jár-kel. :((

Bár lehet, hogy sokaknak a hiteltörlesztésen jár egész nap az agya.

Ki tudja, akkor is fúrcsa.

2013. dec. 7. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!