Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy a suliban...

Miert van az hogy a suliban mindenki azt hiszi hogy en egy zeretet szolgalat vagyok? @:

Figyelt kérdés

Van munkam kulfoldon elek, itt aki akar az dolgozhat a nagy bevasarlokozpontok 85 % -a diak.

Az iskolaban folyton a "baratiam" meg mar idegenek is penzt kernek tolem, vagy etelt, megkerdezik hogy felvehetik e a felsomet mert mennek ki es ott nagyon hideg van, meg amit csak eltudtok kepzelni!!! Es ez nap mint nap!!! Az egyik csaj soha nem hoz magaval ebedet, folyton kereget tolem, ha lerakom az etelem vagy elbambulok elkezdi enni, beleisznak az uditombe, penzt kernek tolem stb.


Es nem szegenyek!!!! A legjobb cuccokkba jarkalnak az egyikuk egy ceruzaert kepeS 450 $ kiadni kb magyar penzbe, es ezek kunyeralnak!!!!


Mar az egyik rokonom is elakarta kunyeralni a fulbevalomat amit tegnap vettem. De jo fulcsid, polod cipod van ADD MAR NEKEM!!! :@


Mi van itt?? Most komolyan?


Eleinte nem bantam mert nem gondoltam hogy ebbol majd rendszert akarnak csinalni, de most mar nagyon bosszant.


Nem is kerik hogy vegyek nekik valamit vagy adjak penzt HANEM EGYSZERUEN UTASITANAK.


Vegyel nekem egy sutit!

Adjal nekem 250 forintot! stb.


EN SOHA NEM KEREK TOLUK SEMMIT SEMMIT SEMMIT!

HA KINALNAK IS NEM VESZEM EL! NEM AKAROK POFATLAN LENNI! MEG VAGYOK NEVELVE!


AZ UTOBBI IDOKBEN MAR RAJUK SZOLTAM DE AZ EGYIK CSAJ HA NEM FIGYELEK ODA EGYBOL RACUPPAN A KAJAMRA MEG AZ UDITOMRE, NEKEM MEG NE HARAGUDJ NINCS GUSZTUSOM MINDENKI UTAN ENNI!


2013. dec. 13. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:
SZERETET* SZOLGALAT
2013. dec. 13. 21:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra, osszál ki mindenkit!

És ebéd közben nézd, hogy mit eszel és mit iszol!

Mondd meg nekik, van pénzetek, ha kell valami vegyetek! Ha nincs pulcsid, fagyjál, természetes veszteség...

2013. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lattak rajtad hogy segitokesz vagy,es radmasztak. Nagyon sok ember ilyen... ha a kisujjadat nyujtod,akkor raugrik az egesz karodra es elrant. Mondj nemet...hatarozottan!
2013. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ezt kellene tennem, de valahogy utana olyan szemmel neznek ram mintha en lennek irigy meg gusztustalan :@ es meg nekem van lelkiismeretfurdalasom.


Patkanyok!!!

2013. dec. 16. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!