Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom tetszek e a fiúnak...

Nem tudom tetszek e a fiúnak aki tetszik nekem. Bővebben lent Szerintetek mi van most?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem, de nem tudom hogy ez kölcsönös-e. Vannak jelek amik arra mutatnak hogy igen, de ha megkérdezem tőle kétértelműen válaszol, vagy nem is válaszol. Ő tudja hogy tetszik nekem . Most akkor mi van? 13 éves vagyok ő pedig kb 3 hónappal idősebb nálam. Ugyanabba az osztályba járunk. (nem tudom fontos e)

2013. dec. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ő tudja hogy neked tetszik és te is tetszenél neki nem hezitálna annyit, bár kétélű a dolog mert lehet nem tudja hogy te komolyan mondod és akkor fél hogy igent mond és te kiröhögöd inkább közelíts felé szép lassan úgy a fiú is tudni fogja a szándékaidat
2013. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan jelekre gondolok, hogy sokat beszélget velem, meg mesélte az egyik barátjának, hogy jókat lehet velem beszélgetni meg nevetni, meg hívott, hogy menjek vele meg a haverjaival moziba.
2013. dec. 15. 11:31
 3/5 A kérdező kommentje:

Kicsit félénk is. Bár nem ez a legjobb szó rá, inkább csak nem mutatja ki az érzelmeit mindenkinek.

Már próbálkoztam jóslással is kideríteni az igazat, meg kérdezgettem a húgát is (ikrek) hogy mesél e valamit otthon.

A jóslás eredménye pozitív lett, de nem hiszek az ilyen dolgokban

2013. dec. 15. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat akar veled lenni, akkor egyértelműen tetszel neki. Csak nem meri megmondani, mert még ott tart, hogy túl dedósnak gondolja, vagy azt hiszi hogy csak játszol vele.
2013. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam rá, hogy nem elég érett, de lehet vele teljesen komolyan is beszélgetni.

Lehet hogy azt hiszi szórakozok vele, de milyen okból? eddig senkivel se jártam, senki nem is tetszett az osztályból, úgyhogy nem értem

2013. dec. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!