Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú osztálytársam....

Van egy fiú osztálytársam. Aki régóta tetszik nekem azóta amióta ismerem beszéltünk és azt mondta nem. Tetszek neki de nézni szokott! Nem értem miért nézhet ha elméletileg nem. Tetszek neki szerintetek akk mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 18:58
 1/3 kyra20000 válasza:
Lehet hogy hazudott arról h nem tetszel neki vagy pedig nem tudja eldöntetni hogy mit érez irántad. Vagy pedig egy pszhiopata és ki akar nyírni téged :D
2013. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ ő biztos nem akar kinyirni xD
2013. nov. 11. 05:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez hasonlít az én esetemhez. Szerintem kérdezdeg tőle kerek perec. Próbáld meg kiugrasztani a nyulat a bokorból.

Lehet hogy csak azért néz mert kíváncsi hogy te nézed-e őt. Vagy csak barátkozni szeretne veled, ezért néz de fél hogy félreérted.

2013. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!