Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért figyelmetlenek az okos...

Zero666 kérdése:

Miért figyelmetlenek az okos emberek?

Figyelt kérdés
Mi lehet annak az oka, hogy nagyon sok intelligens, okos ember között van olyan, aki egyben figyelmetlen is a mindennapi életben?

2013. dec. 16. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg?
2013. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekel, nekem is sürün elkalandozik a figyelmem...


talán mert mindig gondolkodok valamin, ált. azon, amin nem kellene.

2013. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hogy? mi? nem figyeltem:(
2013. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy figyelmetlen? Mivel kapcsolatban? Erre én is kíváncsi vagyok.


Azt hiszem sejtem mire gondolsz de azért érdekelne konkrétabban.

2013. dec. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én okos vagyok, de rettenetesen szétszórt... Talán azért, mert az okos emberek jobban átlátnak mindent, és ezért rengeteg dolgon gondolkodnak, ami miatt szétszórttá válnak, mert mindig kalandozik az elméjük.
2013. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, ezt néha én is érzékelem magamon, de ezen hogy lehet segíteni?
2013. dec. 17. 21:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg ez egy összetettebb probléma, nekem van pár ilyen ismerősöm is és az oké, hogy szórakozottak , de valószínűleg azért mert a mindennapi dolgok nem kötik le őket, mintha néha a saját kis világukban élnének. És ez egy öngerjesztő folyamat is végeredményben, hiszen, ha a mindennapi életben ne tudnak koncentrálni bizonyos dolgokra, akkor sikerélményük sincs, ami csak fokozza ezt. Szerintem van ennek valóságalapja, de javítsatok ki ha tévedek.
2013. dec. 17. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!