Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor honnan tudhatom,...

Most akkor honnan tudhatom, hogy csunya vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Szoval hihetetlenul megoszlik az emberek velemenye rolam. Vannak a szep lanyok, akik az emberek nagyresze szerint szepek es vannak akik annyira nem szepek es oket az emberek.tobbsege nem latja szepnek. Tudom a szepseg relativ, ezert irtam, hogy a tobbseg, de nem mindenki. Na es en... Kaptam felkerest nem egy modellugynoksegtol, a barataim es a csaladom mindig mondja, hogy szep vagyok, sokszor nagyon neznek a pasik neha le is szolitottak mar ismeretlenul, van olyan osztalytarsam akivel nem vagyok tul joba, de megissokszor mondja, hogy szep vagyok es milyen jo nekem meg ilyenek...

Viszont sokan kifejezetten rondanak tartanak meg van, hogy beszolnak nekem akar ismeretlenul is. Sok fiunak tetszek, de azok sajnos nem az eseteim:s aki bejon es enis tetszek neki az meg csak fel akar szednj valakit... Na szoval igy honnan tudhatnam, hogy ronda vagykk vagy nem? En magam mindig mashogy latom..egyszer olyan csunyanak, hogy sirni tudnek, maskor eleg elfogadhato. Tudom, a szepseg relativ..na de ennyire..

14L


2013. dec. 18. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
küldj kepet,es mondok velemenyt...
2013. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet. Amúgy, nyugi kamaszként mindenki rondának tartja magát, az is aki tényleg az meg az is aki nem.
2013. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod meg sehogy mert minden 2. embernek más a véleménye, mindenkinek nem tetszhetsz, aki pedig mindenki szerint szép(mint a szexfilmes csajok többsége)azt nem veszik komolyan. Tehát nem minden áron kell neked az hogy szépnek lássanak.

21/F

2013. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, ugyanis nincs is olyan, hogy valaki szép vagy csúnya, és kész.

Minden ember mást talál szépnek és mást lát csúnyának. Egész egyszerűen a szépség relatív.

Éppen ezért, erre a kérdésedre csak az lehet a válasz, hogy attól függ, kit kérdezel.

2013. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy képet, leírom a véleményem és ezzel is előbbre juthatsz.
2013. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!