Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem csúnya dolgot...

Úgy érzem csúnya dolgot tettem és nem mondtam meg teljesen az igazat szerintetek?

Figyelt kérdés
Vagyis hát elmondtam hogy én tettem, csak nem abban a formában ahogyan történt valójában és, hogy csak véletlen volt de azt elmodntam hogy én voltam viszont még mindig iszonyú bűntudatom van érte, bár a dolog amit tettem nem olyan nagyon durva de a hazúgság... Ne kérdezzétek mi volt az a dolog, hanem inkább mondjátok, hogy szerintetek jó ez a beismerővallomás?
2013. dec. 8. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tettél és mondtál, de a lelkiismereted nem fog megnyugodni a félig-meddig bevallott igazságtól. Szerintem azt kellene tenned és mondanod, amitől igazán megnyugszol, még akkor is, ha hibáztál. Gerincesebb dolog bevallani a hibákat és viselni a következményeket, mint szégyenkezni egy életen keresztül. (Önmagadnak nem tudsz hazudni, mindig eszedbe fog jutni, mit tettél.)
2013. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És teljesen máshogy vallottam be mont ahogy történt, azt mondtam véletlen volt és hogy nem is akartam, pedig nem volt véletlen és igenis akartam... Bocsánatot is kértem, de nem tudom valahogy nagyon bűntudatom van mert a hazúgságért büntet a sors... Az igazit nem szeretném elmondani mert hülyének néznének és kiröhögnének. Mit tegyek?
2013. dec. 8. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!