Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért mindig Ázsiában történte...

Miért mindig Ázsiában történtek az ilyen "misztikus" hihetetlen dolgok?

Figyelt kérdés

A mendemondákban 99%ban Ázsiában történtek az ilyen hihetetlen misztikus dolgok...

Miért?



2013. dec. 13. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha kicsit pontosítanád.
2013. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Mert a szomszéd faluról nem lehet "misztikus" hihetetlen dolgokat mesélni, mert igen könnyen utána lehet járni. Ázsia pedig olyan távoli, (és olyan keveset tud róla a kedves hallgató), hogy ott mindenféle csodálatos dolgok is megtörténhetnek...


Legjellemzőbb, hogy mikor Marco Polo hazatért, egyszerűen hazugnak tartották, mert nem tudták elhinni neki, amit a távoli keletről mesélt.


Ezzel még ma is nagyjából így vagyunk, a kelet ízlés- és gondolatvilága, a keleti vallások, az egész kultúra az átlagember számára meglehetősen ismeretlen, ezért misztikusnak, kissé talán szürreálisnak tűnik. Egy ilyen világról pedig könnyebben elhiszünk mindenféle "csodákat", sokkal könnyebben, mint Európáról, ahol a szomszéd pont olyan, mint mi, és nincs benne semmi csodálatos, misztikus.


Pedro

2013. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ázsiában van a spiritualitás bölcsője ! Jógik, Shaolinok... Nézz utána neten és láthatod emberfeletti képességeiket !
2013. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én itt az ezotéria rovatban például többnyire hazai esetekkel találkoztam, ázsiairól még nem olvastam.Szerintem történik itt is ugyan annyi, még ha bele is számítjuk hogy a fele lehet csak trollkodás...
2013. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondj már egy konkrétumot, hogy megcáfolhassam.
2013. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lebegés. Energiával gyógyítás
2013. dec. 13. 10:46
 7/12 anonim ***** válasza:

A lebegést már réges-régen leleplezték, egyébként európa nagyvárosaiban is sok mutatványos használja.

http://www.youtube.com/watch?v=etSivpBHUmE


Az energiával gyógyítás meg egy ilyen megfoghatatlan kamu, itt is megkapod az EZOTV-n. Mérhetősége, hitelessége nincsen, persze kritikai gondolkodás nélkül nem nehéz bedőlni ezeknek a dolgoknak.

2013. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7# Köszi a videót ezt még nem is tudtam :-)


Amúgy Európában is számtalan misztikus dolog történik, gondolj csak a kísértetekre, törpékre, koboldokra, tündékre, óriásokra, vérfarkasokra, az ősi druidák tudására stb .

2013. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Afrikában legalább annyi van. Amerikában is rengeteg. Csak itt a szomszédban nincs. Ennek meg az az oka, hogy a sok szkeptikus elpecheli.
2013. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Peti7 ***** válasza:
8-as,a tünde nevűek mióta misztikusak?Nem a tündérekre gondoltál?
2013. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!