Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen ostoba az iskolám?

Miért ilyen ostoba az iskolám?

Figyelt kérdés
megszoktam már hogy Tiszaújvárosban normális helyem van, de itt... ez borzalmas!!! egyszerű napi példának okádék: testnevelés órán kidobózunk, kidobsz valakit, és persze már egyből meg van baszva a ku**a anyád, és a szemed láttára lesz megölve a családod... és a legviccesebb, hogy ebből már bunyó is volt... XD ilyen nyomorult egy *nemiszerv* 6. osztály létezik a világon ?

2013. dec. 19. 17:08
 1/6 anonim válasza:
Az "ostoba"-ság, általában az ún. IQ hiányából fakad. Az iskolád azért "ostoba" mert átlag IQ szintjük valószínűleg valahol 70-80 között lehet. Ez elég alacsony ahhoz, hogy a szokásos társadalmi normák szerint éljék mindennapjaikat. Ezért "anyáz"-nak egy, normális (100-110 IQ-s) emberek számára jelentéktelen dolgok miatt.
2013. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Az idők során még szerintem fognak ilyen sértegetések irányulni feléd,de ezekkel ne foglalkozz!

2013. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es

Szerintem egy teljesen téves hipotézis, hogy az alacsony IQ jellemző lenne egy ekkora társadalmi egységre. Biztos vagyok benne, hogy azonos körülmények között ugyanúgy teljesítenének egy IQ teszten mint az ország, vagy a világ másik felén bármelyik iskola, az eltérés 2-3 pont lenne maximum. Ez inkább neveltetés és kultúra kérdése. Sajnálom, hogy a poszttoló ezt kénytelen elviselni, sajnos várhatóan be fog hódolni az itt uralkodó társadalmi elvárásoknak egy idő után, vagy túl sok verést kap majd. Én biztosan menekülnék valami jobb iskolába.

2013. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A bunyóról szólva,meg általában ebben a korban szokott párszor ilyen is lenni :D Az a lényeg hogy hülyülj a haverokkal,érezd jól magad,add önmagad,játsszál!Hiszen még gyerek vagy,akárcsak én is! :)De a legfontosabb hogy tanulj!Jó,tudom sok mindenki mondja neked ezeket a szövegeket,de az a lényeg hogy legalább jól teljesíts (én nekem is javítanom kell 1-2 tantárgyból).Mármint azt írtad hogy ostoba az iskolád.A tanítási rendszer rosszabb,vagy a tanárok?Mert szerintem csak az osztályból 1-2 gyerekről van szó.Ne foglalkozz velük!De kifejtenéd egy picit bővebben a problémád,mert lehet hogy teljesen félreértettem.(amúgy bocsi hogyha eltértem picit a tárgytól :D)

Köszi

13/F

2013. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De ha nagyon zaklatnak,és nagyon rossz a helyzet,akkor lehet hogy tényleg kéne nézelődni másik suli után ... :/ :(
2013. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát jó is lenne egy másik iskola, csak itt az avason ez a lehető legjobb... és nem csak 1-2 gyerek... hanem mind a kettő 6. osztály... magyarul egy olyan 25-30 gyerek... és nem nagyon szoktak b*szogatni, én elvagyok magamnak, meg akik még belém is kötnek, azok általában azok a kis törpenövésű, alultáplált cigányok... azoknak sem megyek neki, hanem egyszerűen megemelem, odébb teszem és megyek tovább... :D tanulással sincs semmi gond... a tanárok, meg maga a iskola az jó, csak ez a sz*r fegyelmezési rendszer...
2013. dec. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!