Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fejezzük már be ezt az...

Mikor fejezzük már be ezt az ovis semmiséget?

Figyelt kérdés

Több kérdésben olvasom, hogy kisebbségi komplexusban lévő valószínűleg férfiak a nők ellen irányulnak.


"A nők hülyék"

"A nők csinálnak több balesetet"

"A nők így."

"A nők úgy"

Stb.


Ez annyira gyerekes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ha most valaki nő és 3 évig nem ül autóba, mert a családban csak egy van, és mindig a férj használja, de hirtelen a feleségnek kell használnia, akkor már ne várjuk el tőle, hogy hibátlan legyen!!!!!!!!!!!!!


Fordítva, ha egy pasi megkapná a jogsit, de 2-3 évig nem ülne autóba, de hirtelen mondjuk tél közepén Budapestről el kéne mennie Szegedre NEM hiszem, hogy annyira magabiztosak lennének!


Most ha valaki él egy 10 embert számláló faluban és ott van 3 béna nő, akkor már NE ebből vonjanak le következtetést!!!!!!!!!!!!!!


Ausztriában, Németországban, Svájcban, Franciaországban, stb, miért nincs ekkora nő gyűlölet????



Meg még 10 oldalon keresztül sorolhatnám más témában is ezeket a "betegségeket".


2013. dec. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol ilyen hülyeségekkel? :D
2013. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van, nem kéne az ilyet felvennem, de amikor napi 4-5 ilyet olvasok akkor tényleg kiborulok.
2013. dec. 20. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a férfi az erősebbik nem, ez így van rendjén. A nőnek pedig a gyenge, törékenységet kell szimbolizálnia.


DE ez NEM egyenlő azzal, hogy gyökér, béna, szerencsétlen idióta.


Valóban vannak olyan férfiak, aki már szélsőséges módon degradálják a gyengébbik nemet, de azoknak valószínűleg nem volt még egy normális kapcsolatuk, és nem is igen lesz... :) Nem szabad ezen kiakadni, a szidás mögött sok rossz állhat! ;)

2013. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tényleg én is így vagyok vele, hogy van egy női meg egy egy férfi szerep, tehát NEM az a nő vagyok, hogy a férfi szüljön meg hasonló "betegségek" csak azokon vagyok fenn akadva, akik úgy tekintenek minden nőre mint egy 3 éves kisgyerekre.

2013. dec. 20. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!