Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mit tegyek ha elmen a barátom fiú ovis korunk óta vagyunk barátok és elment 4. ben és mikor elköltözött kiderült hogy szeretem mit tegyek ha túl késő?

már öngyilkosságra gondoltam mert kiált melletem

2013. dec. 6. 17:12  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

és én meg nem álltam ki mellete

# 1/6Időpont 2013. dec. 6. 17:15 Privát üzenet
Tartsd vele a kapcsolatot és idővel újra vele lehetsz , tudom most pocsék érzés ,hogy nincs melletted de kikel tartanod ő se akarná ,hogy öngyilkos legyél.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2013. dec. 6. 17:35 Privát üzenet
Tartsátok a kapcsolatot,s minden rendben lesz! :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2013. dec. 6. 17:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

csak ő is öngyilkos akar lenni

# 4/6Időpont 2013. dec. 6. 20:21 Privát üzenet
Ő miért akar öngyilkos lenni ? mert ő is szeret és hiányzol neki vagy valami más ?

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2013. dec. 7. 10:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem tudom megkérdeztem tőle válaszolt hogy igen vissza irtam hogy igen meg miért és 1 hete nem válaszolt

# 6/6Időpont 2013. dec. 7. 11:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Legjobb barátnőmmel ovis korom óta barátnők vagyok, együtt nőttünk fel, de iszonyú irigy vagy rá. Mit kéne tennem? (többi lent)
Bölcsis, ovis korú gyereke (i) d mellett mi az, ami állandó része a házipatikádnak?
Ha én szakiskolába járok és állapotos lettem, akkor ha most kiíratkozom akkor miután a babám ovis lesz akkor vissza iratkozhatom?
Lesz másnak is beteg az ovis gyermeke így mikulásra? Úgy bánt hogy lemarad a mikulás ünnepségről:- (?
Az egyik oszálytársam elköltözött, s nagyon egyedül vagyok az osztályban. Mit tegyek? 17l
Van itt olyan aki egyből elköltözött otthonról 18éves korában?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!