Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez igaz? Ezt hallottam. Többi...

Ez igaz? Ezt hallottam. Többi lent.

Figyelt kérdés
Az igaz hogy a Flegmatikus (zárkózott, stb.) személyiség tipusú emberek szoktak inkább öngyilkosok lenni, és sulikban lövöldözni? Ezt hallottam.

2013. dec. 21. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, hisz én nem vagyok zárkózott, de olyan szinten utálok néha embereket, hogy tényleg jól esne szétlőni, hozzáteszem eszem ágába nem jutna ilyen fiatalon kicsinálni magamat.

Ez mind azt igazolja, hogy nem köthető a kettő egymáshoz

21/F

2013. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A flegmatikus az nem zárkózott. A melankolikus a zárkózott. Szerintem hajlamosabbak rá.
2013. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a flegmatikus is erősen zárkózott, és ha sokáig idegesítik akkor nagyon agresszív lehet, és ha depressziós akkor meg főleg.
2013. dec. 21. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Nem vagyok tisztán flegmatikus, de a fő személyiségjegyem ez, anno csináltam egy tesztet, ahol flegmatikusra 70 valamennyi % jött ki, a maradék 3 személyiségtípusra meg a maradék úgy oszlott el, hogy a melankolikus volt a legtöbb, utána a szangvinikus, kolerikus meg majdhogynem hiányzik belőlem, nagyon kicsi %-os arányú volt.


[link]


Igazából a flegmatikus emberek egyenlítik ki a másik három személyiségtípust. Mi vagyunk a ballaszt.

2014. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!