Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék türelmesebb?...

Hogy lehetnék türelmesebb? Néha nagyon mérges vagyok és ideges, ha valamit sokszor megkérdeznek teljesen ki tudok borulni.

Figyelt kérdés
Szégyellem is nagyon magam emiatt, mivel olyanokkal vagyok sokszor bunkó akik szeretnek. Például a nagymamám megkérdezi, hogy hánykor megyek dolgozni, már 3 éve ugyanúgy megyek, fel is írtam neki a naptárba de amikor megkérdezi akkor sokszor olyan bunkón felelek neki, vagy amikor rokon gyerekek kérdeznek valamit el kell magyaráznom nekik, és nem értik, mert hát picik, hogyan is érthetnék, és én meg olyankor nagyon flegma vagyok. És annyira utálom ezt. Ha más így viselkedik a szeretteivel a közelembe annak azért megemlítem, hogy észhez térhetne, de én ugyanezt csinálom. Vettem már meditálós, buddhista szerzetesek által énekelt cdket, elkezdtem jógázni, de semmi. Szóval lehet menthetetlen vagyok, csak idegesítem ezzel magam, hogy ilyen vagyok.
2013. dec. 21. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Vérnyomás/pulzus rendben van? Gyógyszereket szedsz?

Lehet, valami egészségügyi probléma áll a háttérben, csak nem figyeltél még fel rá.

2013. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert, csak vitaminokat. Néha magas a vérnyomásom, de nem hiszem, hogy ez közre játszana, szerintem csak simán ilyen rossz vagyok.
2013. dec. 21. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is türelmetlen ember vagyok, zsigerból vissza bírok szólni, ha hülyeséget kérdeznek. De nálunk más is ilyen a családban, ebben nőttem fel, aztán meg csodálkoznak, hogy mit flegmázom. Na vajon. Mondanám, hogy próbálj elszámolni magadban 3-ig, mielőtt válaszolsz, tudatosítani hogy öreg/kicsi még a másik stb., de szerintem az alapvető emebri természetet nem lehet megváltoztatni.
2013. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!