Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem hagynak aludni, akkor...

Ha nem hagynak aludni, akkor felb***om magam a dolgon és iszonyúan ideges leszek, és ütni tudnék! Mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

Ha aludni akarok, mert fáradt vagyok, és valaki elkezd kint flexelni, porszívózni, kalapácsolni, vagy a szomszéd srácok diszkóst játszanak elég hangosan, akkor egy ideig úgy fekszek az ágyban, hogy "ok, semmi, nyugi, mindjárt abba hagyják..." de mikor már 10 perce megy a flex, vagy 10 perce kalapácsolják a vasat, vagy bármi, 20 perce ugat a kutya holott senki a környéken, akkor megy fel a vérnyomásom, és felb***om magam de nagyon!

És ilyen leszek kb: [link]


Akkor ha ilyen vagyok jobb ha nem szól hozzám senki!


Most mit tudnék ezzel csinálni, nem bírok lenyugodni, ha aludni akarok, és zaj miatt nem tudok!

A füldugó nem megoldás, mert néha a diszkós srácok feltekert mélynyomóval nyomatják akár hétköznap akár éjjel akár délután, a rendőrség már nem 1x volt náluk, de semmi!


Csak én vagyok olyan, hogy ha nem tudok aludni ideges leszek? Vagy más is? Most mit csináljak? Utálom felb***ni magam, de nem tudok nyugodt maradni, ha erről van szó!



2013. okt. 29. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
:DD menj el boxolni jóska gyerek
2013. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én inkább azt szeretném megütni, aki miatt nem tudok aludni!
2013. okt. 29. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit feszült vagy, de sajnos én is ilyen vagyok. Nálunk nincs házi diszkó, meg flex sem, csak egy alkonyattól pirkadatig káráló c.asszony. A mamma, a család feje, aki mindig minden helyzetben tudja a frankót és ezt el is mondja mindig és mindenkinek. A baj az, hogy olyan hangerővel, hogy tisztán értem az ágyban fekve. Borzalmasan el tud pattanni rájuk az agyam.. néha átüvöltünk, hogy mit ordibálsz, de szerintem meg se hallja. És én is neki tudnék menni.. :) De ez csak azért van, mert ingerlékenyebb természetűek vagyunk.
2013. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Engem még az is idegesít, ha a másik szobából áthallatszik a billentyűzet hangja. És már csomószor átszólok, a végén már kiabálok, mígnem egyszer fogtam magam és lekapcsoltam az áramot. Aztán akkor észre vette magát, és azóta nem kell kétszer szólnom...
2013. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki így van. Amíg éjszakásban dolgoztam, beszélgettünk a kollégákkal erről, és kivétel nélkül mindenki megerősítette.
2013. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!