Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek erősebb mint aki...

Hogy lehetek erősebb mint aki jár konditerembe 1 éve?

Figyelt kérdés

Osztálytársam jár 1 éve kondizni, tökre büszke rá, meg minden, hogy izmosodik elmondása szerint meg kemény.

Aztán padokat kellett cipelni egyik teremből a másikba, és nem bírta. Elfáradt, meg nehéz, meg minden.

Én, aki sosem járt kondiba, simán vittem a padokat, semmi gond nem volt.

Hogy lehetséges ez? Én sem vagyok költöztető, mégis erősebb vagyok annál, mint aki kondizik 1 éve?



2013. dec. 21. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az erő nem ebben nyilvánul meg, pusztán jobb az állóképességed.
2013. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hívd ki egy szkanderra, vagy játékosan pl tesiórán kelj birokra vele hogy kiderítsd, ki az erősebb. A csávó lehet 1 éve jár kondizni, de ha heti kettőt eddz, akkor nem sokat ér vele ráadásul tuti hogy nem dolgozik minden izmán. A kondizással ez a baj, pár izmodat jol megerősíted de a maradék 600 izmon meg semmi. célszerűbb normális sportot választani, akár labdajátékok valamelyike, küzdősportok, én még a táncórákat is értelmesebbnek tartom test fitten tartására mint a gyúrást. a gyúrás avagy testépítés csak esztétikai jellegű, jó csajt fogni...de semmi több.
2013. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- Az erő nem ezt jelenti.

- Aki gyúr, nem azért edz alapvetően, hogy erős legyen és keménykedjen (már aki értelmes), bár padot cipelni nem egy megterhelő feladat.

- Nem tudjuk, honnan indult az osztálytársad, hol jár most, és mennyire csinálja jól. Simán csinálhatja szarul, az meg nem az edzés hibája, hanem az övé.

- Ha jól csinálja az ember, minden izmát megdolgoztatja gyúrás közben is.

2013. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyúrosók egy nagy része csak erősnek néz ki, bizonyos mozgásokban pl fekvenyomás ,tényleg jók is, de való életben mikor kell fekve egy súlyt felnyomni?

Nagy hibájuk ,hogy féltik a tömegüket és ezért semmi állóképességi sportot nem űznek, kifáradnak egy lépcsőzéstől is. Persze vannak kivételek ,de valószínűleg a haverod nem az.

Meg ez a ki az erős kérdés is nagyon relatív..miben erős? Szkanderban? verekedésben? kőgolyó emelésben? egykezes fekvőtámaszban? kétkezes súly fej felé emelésében? hosszútávú-rövidtávú futásban? monoton egésznapos közepes fizikai igénybevételben? mert ezek gyakran nem fedik egymást.

2014. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!