Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lusták az emberek...

Miért lusták az emberek gondolkodni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nehezen forognak az agykerekeik.
2013. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Húú ez a kérdés engem is érdekel!

Kérdező: Én is szeretek gondolkodni, hiszen azt szeretném tenni ami jó és helyes, de ehhez gondolkozni kell, hogy ne esztelenül cselekedjek. Na meg ezernyi és ezernyi dologra rájövök ilyenkor! És örülök, hogy ez a felettébb hasznos dolog nem egy kötelező tanulás dolog, hanem csak úgy jön.

Na most megmagyaráztam (elgondolkodtam) hogy miért jó gondolkodni :D

2014. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na végre valaki, aki szeret gondolkodni!:)

Ritkaság manapság.

Pedig a gondolkodás az egész világot megváltoztathatja.

Ahogy tette eddig is, hiszen minden jelentős dolog az emberiség történelmében a gondolkodásból eredt.


Kár, hogy manapság "kimegy a divatból". Az emberek nem tudják leküzdeni a kényelemszeretetet, a TV elé ülnek és csak várják, hogy áramoljon feléjük a sok élmény.

Ezáltal elkényelmesednek, de nem csak testben, hanem gondolkodásukban, lelki-szellemi lényegüket tekintve is.

A ember rejtett képességei el korcsosulnak.


A belső aktivitás, a gondolkodás maximális intenzitású művelése változtathatná meg az egyén és a társadalom sorsát.

2014. jan. 6. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!