Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azon kezdtem el gondolkodni,...

Azon kezdtem el gondolkodni, hogy hogyan tűrheti még mindig az agymosott nép (tisztelet a kivételnek) azt, ami ebben az országban folyik? Hogy lehetnek ilyen szűklátókörűek az emberek? Bővebben Lent.

Figyelt kérdés
Pl.: Államosítják a tankönyvkiadást (magyarul az egész tankönyv nyomást megszüntetitk és kizárólag a saját vállalkozásaik kezébe adják a nyomtatást, ami ellentmond a szabad kapitalizmus elvével -mint a trafikmutyi- és megegyezik a diktaturikus rendszerek lépéseivel. ) Valamint már kisgyermek kortól kezdve elkezdik átnevelni a gyerekeket, pl. : új "központosított" tankönyvekkel, vagy a sok tudatmódosító médiás szutyokkal (való világ, tehetségkutatóknak álcázott kamuk, agyromboló primitív műsorok, stb) Valamint az emberellenes és alapvető emberi jogokat porba tipró kilakoltatások (amik nagyrészét a rendőrség és a tűzoltóság végzi, sokszor könnygázgránát(!!!)bevetésével is) Pl.: Olaszországban ezeknek a dolgoknak a töredéke után is milliók mennek az utcákra tüntetni, itt meg csak nézik tovább a való világot...Hogy lehetséges ez??

2013. dec. 17. 19:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Én egyetértek azzal, ami itt történik, államosítsanak csak egyre több mindent, le a kizsákmányoló kapitalizmussal, és ha ez a diktatúra, akkor én bizony nem vagyok demokrata!
2013. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem önmagával az államosítással van a baj, félreértés ne essék. Hanem azzal a (többnyire hátsószándékú) eljárással, amivel a kormány megvalósítja őket. Értem ez alatt: Megint tönkretesznek több ezer/ tízezer embert akik a tankönyvkiadásból éltek meg(bármilyen kategóriában). Arról nem is beszélve, hogy ,megint a fidesz rokonság és a baráti kör nyit majd nyomdát és ők kapják meg a zsíros megrendeléseket. Szerintem ez jogellenes.
2013. dec. 17. 19:19
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek fele, aki nem bírja, már külföldön van, a másik fele külföldre készül, aki meg marad, annak valószínűleg megfelel.
2013. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jövőre utazok én is, csak érdekelt, hogy milyen reakciókat vált ki az emberekből a kérdésem és hogy mi a véleményük, mert ami itt megy az tarthatatlan...
2013. dec. 17. 19:45
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

"Az emberek fele, aki nem bírja, már külföldön van, a másik fele külföldre készül, aki meg marad, annak valószínűleg megfelel."


Akkor KIKNEK felel meg szerinted, ha az egyik FELÉnek nem felelt meg és külföldön van, a másik FELE készül küldföldre - akkor már nincs több ember, mert fél meg fél az az összes!!!!!

2013. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Mmíg nem lesz mindenkiből közmunkás, míg ki nem kapcsolják nála a víz-gáz-villanyt, míg nem éhezik a gyereke, addig úgyse fognak észhez térni.
2013. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
9%

Az állam fogja nyomtatni a könyveket, és a saját maga által kinyomtatott könyveket ingyen adja az általános iskolásoknak, ez botrány.

Úgy kellene, hogy van 100 tankönyvkiadó, és versengenek ki tudja jobban megkenni az államot, hogy tőlük rendelje az ingyenes tankönyveket.

De ami a legmegnyugtatóbb lenne, ha továbbra is az iskolák döntenék el, hogy kitől veszik a piacon a tankönyvet.

2013. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jó, rendben van, hogy ingyen lesz, de abba is gondolj bele, hogy MILYEN lesz az az ingyen tankönyv! Saját szájízük szerint telepakolják majd az általuk hirdetett ideológiával, szabályos agymosást fognak vele végrehajtani, és pont a legkiszolgáltatottabb korosztályon, a gyerekeken!
2013. dec. 17. 20:25
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

"Olaszországban ezeknek a dolgoknak a töredéke után is milliók mennek az utcákra tüntetni, itt meg csak nézik tovább a való világot."


Mert itt magyarok élnek. Téged sem érdekel más gondja, máskülönben tüntetnél a tanárokkal, tűzoltókkal rendőrőkkel stb...a fizetés, nyugdíj stb iránt. De tuti nem tetted és teszed.


Menj ki külföldre , majd rájössz, hogy ott is a magyar ember legnagyobb ellensége a magyar ember. nyugodtan kérdezz meg valakit 80-90 %-a ezt vallja.

2013. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

A könyvet az állam nyomtatja majd állami nyomdákban. Legalább kizárják ezzel a sógor koma jóbarátot, akik irreálisan nagy pénzeket vettek fel a nyomtatásért.


Tök mindegy milyen a tankönyv, a tanár számít. a hülyeséget úgysem adja le.

2013. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!