Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól látom, hogy az emberek...

Jól látom, hogy az emberek többsége nem tud logikusan gondolkodni?

Figyelt kérdés
Pl. most a fociban lehetne példákat mondani. Amikor nyerünk, akkor mi vagyunk a legjobbak, amikor vesztünk, akkor nem számít, milyen volt a teljesítményünk az elmúlt években, az emberek tök bután gondolkodnak. Vagy itt van az aranylabda. Az elmúlt évekből tudjuk, hogy Riberynek nincs sok esélye, mégis sokan azt hiszik, hogy ő fogja kapni, csak mert mindent megnyert a csapata, sőt, egyes csapattársainak is odaadnák sokan.

2013. nov. 16. 18:25
 1/10 Anna_Szuszii válasza:
szia:)ez így van.lány vagyok és járok énis focira de nekünk az edző mindig azt mondja hogy nagyon jók voltunk:D
2013. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor hajrá, és sok sikert a focizáshoz :)
2013. nov. 16. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ahogy látod, szükséges különválasztani a motiváció, és a logika fogalmát, vagy legalábbis azt, mikor melyiket érdemesebb alkalmazni, adott esetben. ;)
2013. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval egyetértek. A kérdezővel egyetértek, de tényleg szét kell választani a motivációtól és alkalmazni,amelyik éppen alkalmas.,
2013. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem csak a motivációról írtam, ez már meghaladja a józan észt. Pl. focinál maradva egészen addig ajnározták a csapatot, hogy nem kapott ki Romániában 3-0-ra, onnantól az emberek szerint gyakorlatilag meg kéne szüntetni, fel kéne számolni a magyar focit... Ez nem csak motiváció, ez logikátlanság, őrültség. Az egyik amúgy nagyon intelligens ismerősöm szerint Messi a legjobb focista, aki valaha játszott, CR pedig szintén Pelé és Maradona szintjén van (valószínűleg azért, mert ők játszanak most.)
2013. nov. 26. 10:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Embereket írsz, drukkerekről beszélsz. Azért néha nagyon nem ugyanaz.
2013. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, itt nem ez a lényeg.
2013. nov. 27. 16:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy, a drukkerek szűk kör ahhoz, hogy mindenkire általánosíts belőlük. Jó, te drukker vagy, neked nem, de úgy egyébként meg igen.
2013. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem drukkerekről beszéltem, ezek nem drukkerek, legfeljebb szeretik a focit. De mondjuk aki Messiről és CR-ről beszélt, az nem a rajongójuk. Ez csak egy példa. Ha politikait hoztam volna fel, az még vitathatóbb lenne. De mondhatnék bármit. Csak ezek érdeklik is az embereket, nem a maghasadás.
2013. nov. 30. 18:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem.
2013. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!