Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek végre nő?

Hogyan legyek végre nő?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon érdekelt a külsőm, most ezen változtatni szeretnék. Szeretnék nőies lenni, de nem olyan plázap.csás.

Nem nagyon tudom, hogy hol kezdjem, néztem különböző sztárok öltözködési stílusát, nagyon tetszik DUkai Reginának a régi stílusa (2008 körüli), illetve Ashley Tisdale-é is bejön, valami ilyen vonalon szeretnék elindulni, hogy nőies legyek és laza.

A kérdéseim:


Hgy öltözködjek?

Hogy sminkeljek?

Miket csináljak mindennap amitől nőies lehetek( szemöldökszedés, testápolás stb)?

Hogy viselkedjek?


Szóval minden.


19/L


2013. dec. 22. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tartod magad nőiesnek?
2013. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne sztárokat majmolj, akkor csak a hülyéknek fogsz tetszeni.Alakítsd ki a saját stílusodat.
2013. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem sztárokat kell majmolni, de nem könnyű a saját stílus kialakítása.

Menj el kozmetikushoz, sminkeltesd ki magad, és kérj tőle tanácsokat.

Van olyan barátnőd, aki szeret öltözködni? Ha igen, akkor kérj tőle segítséget, menjetek együtt vásárolni.

Van egy csomó oldal az interneten, ahol ruhaösszeállításokat láthatsz, mi mihez illik, stb.

Próbálj fel minél több ruhát, tapasztald meg, melyik áll a legjobban, miben érzed a legjobban magad.

2013. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiiii ***** válasza:

A feltett kérdésekre majd más válaszol, én elmondom a legfontosabbat: belül kell nőnek lenned, ami aztán kivetül a külsődre.

A smink, a ruhák csak egy mellékág. Persze fontos, hogy ne legyen öt centis szőr a szemöldököd helyén, és ne hordj szakadt ruhákat, de mindez semmit sem ér, ha nincs olyan kisugárzásod, ami ledönti a férfiakat a lábukról. :) Bájosság, mosoly, kedves és nyugodt viselkedés, és valami megfoghatatlan dolog, ami a nőt nővé teszi. És a férfit férfivá.

2013. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazad van teljesen, csak talán az a nehezebb, hogy valaki belül is nővé váljon. Először sokat segíthet, ha külsőre nőnek érzi magát, ezért írtam ruhákról és sminkről.

Nálam legalábbis ez volt a menet, elkezdtem öltözködni, csinos voltam, egy csomó pozitív visszajelzést kaptam, aztán ez erőt, önbizalmat adott, és kialakult a kisugárzásom is.

2013. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 piriiiiii ***** válasza:
Neked is igazad lehet, viszont a nőiség egy ősi dolog (ahogy persze a férfiség is), aminek mélyen benne kellene lennie a nőkben. Csakhát ugye az eltelt bő 50-80 év megváltoztatta a nőiességet illető felfogásokat.
2013. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg egy rossz férj is a földbe tiporhatja a nőiességet.

Nekem újra meg kellett tanulnom, és szerencsére ma már belülről jön.

2013. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Faragok belőled egy jó nőt, ha gondolod, írj privátban bátran. A látvány, a másodlagos jelentés, a sugallatok embere vagyok. :)))
2013. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!