Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akarja a sors, hogy...

Miért nem akarja a sors, hogy én is boldog legyek egy lánnyal végre? Csak a ronda testi adottságaim miatt van vagy tényleg nem értékelik a lányok kedves, udvarisa, megértő fiúkat manapság?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok egy helyes fiú, látom a tükörben és sok lány mondta is már, hogy ronda vagyok, pedig nem is ismertek. Egyszer smároltam egy szép lánnyal, de vele is csak ennyi volt, szerintem neki sem jöttem be csak nem mert akkor ellenkezeni, ezért csókolt vissza vagy a fene se tudja már, nem értem én a lányokat, olyan furák. Folyton rondának neveznek, ha bepróbálkozom náluk vagy lekoptatnak, de általában látom, hogy nincsenek a külsőmtől elájulva. Általában neten bírják a dumám, de képet nem is merek küldeni, mert akkor tudom, hogy ők is le fognak kopni. A napokban is így jártam két lánnyal is. Képet küldtem és nem is írtak többet, pedig azelőtt érdeklődőek voltak és nyitottak még egy talira is. Nem értem miért mindig a szívtelen, kegyetlen embereknek kedve az élet. Lehet nekem is szívtelen, mindenkin átgázoló, aljadéknak kéne lennem, na de hogyan, ha nekem fáj, ha mást mgebántok és volt már, hogy azért sírtam el magam, mert megbántam, hogy mondjuk anyámmal nem mindig voltam olyan, ahogy megérdemelte volna...
2013. nov. 19. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedni vagyok itt, de kuldesz egy kepet? Hatha tudok segiteni ...
2013. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez van, ez a legrosszabb összeállítás: Kedves,udvarias,jószívű+nem annyira előnyös külső=sikertelenség... Szörnyű,hogy így áll a világ.
2013. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is biztos nem vagy olyan szörnyüséges
2013. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
képet elözövok
2013. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezeket 2 dolog érdekli a pénz meg a külső.szánalmasan felszínes sekélyesek a nők manapság sajnos.belülről olyan rondák amit a szép külsejükkel sem tudnak leplezni.én a tv-t meg a kapitalizmus 0 erkölcsét hibáztatom érte.én átlagos vagyok külsőre és évek óta hiába keresgélek...belsőmmel meg semmit nem érek mint ahogy mások sem.sajnos ez van.sok sikert ha nem ment még el a kedved a kereséstől.az enyém már igen.
2013. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Tudod én nem sértegetni jöttem ide, de nem gondolod, hogy ha barátnőt szeretnél, és hogy nincs, azt a ronda külsőre fogod, akkor tenni is kéne valamit, nem csak sajnálkozni kellene, hanem tenni is valamit? Nem elég ám ülni a facebook előtt meg néha megszólítani valakit. Még jó hogy külső alapján ítélkezenek az emeberek, mert az ami megfog, és a belső ami megtart. Szóval ha ronda vagy, kezdjél valamit magaddal. Vágass normális frizurát, vegyél mainstream konfekcióruhát, menj el koxnetikushoz, fogyl le, gyúrd ki magad, de ne csak siránkozz. És tévedsz ha azt gondolod, hogy a csajok a bunkó pasikra bukank, de nem fognak olyanhoz vonzódni aki nem jön be nekik külsőleg. Biztos vagyok benne, hogy fordított helyzetben te is ugyan ezt tennéd. Sok sikert.
2013. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!