Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom hülye kérdés, de miért...

Tudom hülye kérdés, de miért van az hogy segíteni akarok másokon?

Figyelt kérdés
Teszem fel ha rossz körülmények között él, esetleg hajléktalan , vagy ha bármi olyan dologban van kérdése amire a választ keresi az emberben?

2013. dec. 23. 16:26
 1/7 anonim válasza:
Gondolom sajnálatból, puszta emberbaráti szeretetből.
2013. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Segíteni? te nyerted meg a 6-ost?
2013. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok olyan helyzetben, hogy tényleg kisegítsem a borzasztó helyzetéből, nem tudok mit csinálni, de egy mosolyt és párszáz forintot mindig adok nekik, ha tudok. Jobban érzem magam, mintha pl. csokit vettem volna a pénzen.
2013. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, tényleg hülye kérdés...nincs bajom azzal,. hogy segiteni akarsz másokon ez tök jó és csináld is ha megteheted, de ez olyan kérdés, mintha azt tennéd fel: "Olyan jó ember vagyok szerintetek is? miért vagyok ilyen jó?" kb. olyan mintha erre keresnél választ vagy csak dicsekednél vele, annak meg mi értelme
2013. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából csak arra szerettem volna választ kapni hogy mitől alakulhatott ki ez az érzés utolsó
2013. dec. 23. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel szinte mindenki ígyvan, akiben van egy kis empátia az emberek felé, kiben több kiben kevesebb, de nekem akkor is az jön le az ilyen kérdésekből, mint amit fentebb említettem...
2013. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

érdemes tágabb szemszögből közelíteni. lehet hogy te is gyógyító lélekcsaládból származol.

én is ilyen vagyok, egy kedves nő egyszer azt mondta nekem, hogy gyógyító lélekcsaládból származom.

2017. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!