Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan szexelni akar. Mit lehetne tenni? Mert nem akarok bajt.

Figyelt kérdés

Mindenhol szexelne. Mondjuk, osztályteremben is. Félek, hogy lebukunk. Azon kívül, egy menet sosem elég neki, mindig hármat-négyet akar.

18F



2013. dec. 22. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:

minden reggel, elégitsd ki a vágyait, annyira, hogy ne legyen utána kedve szexelni

ennek amúgy örülnöd kéne, ez azt jelenti, hogy tudod, mit csinálsz ;)

2013. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát elégítsd ki végre normálisan

csináljatok olyan napot amit végig szexeltek

2013. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem alszunk együtt, otthon lakunk mindketten, még gimnazisták vagyunk. Így nem olyan könnyű.
2013. dec. 22. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért az ilyen gyökereknek jutnak az ilyen csajok?
2013. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
85%
Az én barátnőm lenne én nem siránkoznák hanem dugnám éjjel nappal ameddig a lompos bírná , ilyen egy gyökeer embert de lehet hogy nem is gyökeer hanem meleg a gyerek !
2013. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rakd meg vegre rendesen.

L

2013. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem akarsz bajt akkor azt lehetne tenni, hogy mondjuk átküldöd hozzám :-) Te pedig nyugodt szívvel tanulhatsz/tv-t nézhetsz, xbox/plaxstation befigyelhet, élvezheted az életet és nincs semmi gondod! Aztán persze romantikázhatok együtt..így szeretlek úgy szeretlek, de ha helyt kell állni nyugodtan küldd át hozzám tesó!


Tudom most mire gondolsz, de én nagyon rendes és szerény fiatalember vagyok szóval most nem kell aggódnod, hogy mivel hálálhatnád meg nekem a kedvességem! Csak neked és csak most ingyen átveszem tőled ezt a terhet! Szeretek segíteni az embereken! :-)

2013. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
75%
Nem értem miért kell sírni azon, hogy a csajod szexelni akar? :D Bár nekem lenne ilyen nőm...:dd
2014. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ember parázna természete határtalan.
2016. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!